Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Лавренюк заявив про відсутність кадрового резерву в морській галузі та пообіцяв узгодити акти профільних міністерств у сфері дипломування моряків

24 февраля 2017 12:01:01

Питання відсутності порядку схвалення Мінінфраструктури, як Морської адміністрації України навчальних курсів та програм відповідно до вимог Конвенції ПДНВ залишається відкритим


23 лютого 2017 року, під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка відбулась нарада з питань узгодження нормативно-правових актів Міністерства інфраструктури України та Міністерства освіти і науки України, що регулюють питання підготовки та дипломування моряків в Україні та забезпечення належного виконання вимог Конвенції ПДНВ.

Чк повідомляє прес-служба МІУ, нарада відбулася за участі представників профільного департаменту Міністерства інфраструктури України, Міністерства освіти і науки України, Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, ДП «Адміністрація морських портів України», КП «Морська пошуково-рятувальна служба», Асоціації «Всеукраїнське Об’єднання Крюінгових Компаній» та представників громадськості.

В ході заходу Ю. Лавоенюк заявив, що узгодження нормативно-правових актів є черговим та необхідним етапом реформування сфери дипломування освіти моряків. На сьогоднішній день, робота в цьому напрямку ведеться певні зрушення є, але в той же час постала проблема відсутності належного кадрового резерву співробітників морської галузі у нашій державі. Тому фахове дипломування і підвищення кваліфікації фахівців морського складу, залишається питанням відкритим та незавершеним - повідомив Лавренюк.

Заступник мністра інфраструктури України зазначив, що Мінінфраструктури спільно з Міносвіти, повинні найближчим часом узгодити нормативно-правові акти, які регулюють питання підготовки та дипломування моряків в Україні.

В ході наради, учасники обговорили стан нормативно-правового регулювання питань підготовки і дипломування моряків в Україні  для забезпечення виконання вимог Конвенції ПДНВ, а також питання щодо розробки та затвердження національних вимог щодо підготовки та підвищення кваліфікації моряків для дипломування відповідно до вимог Конвенції ПДНВ.

Юрій Лавренюк зазначив, що питання відсутності порядку схвалення Мінінфраструктури, як Морської адміністрації України навчальних курсів та програм відповідно до вимог Конвенції ПДНВ, в яких належним чином охоплені детальні цілі навчання типових курсів ІМО (Міжнародної морської організації) залишається відкритим та потребує якнайшвидшого вирішення.

Просмотров: 1381

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 марта 2018

Суховантаж Berg повторно затонув біля окупованої Феодосії

05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

Николаев
05 апреля 2018

Затриманий на хабарі екс-керівник НСЗ Петров оскаржує свій арешт

03 апреля 2018

На заводі Новинського ремонтують земснаряд, що здійснював днопоглиблення в порту Южний

26 марта 2018

Миколаївський порт за два місяці збільшив перевалку вантажів на 5,9%

26 марта 2018

СБУ затримала на хабарі екс-керівника МСЗ

Одесса
18 апреля 2018

Одеський порт з початку року скоротив перевалку вантажів на 7,6%

28 марта 2018

Під Одесою блокували "невідомо чий" танкер, що ходив в Росію: моряки скаржаться, що не можуть зійти на берег

06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін