Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Лавренюк заявив про відсутність кадрового резерву в морській галузі та пообіцяв узгодити акти профільних міністерств у сфері дипломування моряків

24 февраля 2017 12:01:01

Питання відсутності порядку схвалення Мінінфраструктури, як Морської адміністрації України навчальних курсів та програм відповідно до вимог Конвенції ПДНВ залишається відкритим


23 лютого 2017 року, під головуванням заступника Міністра інфраструктури України Юрія Лавренюка відбулась нарада з питань узгодження нормативно-правових актів Міністерства інфраструктури України та Міністерства освіти і науки України, що регулюють питання підготовки та дипломування моряків в Україні та забезпечення належного виконання вимог Конвенції ПДНВ.

Чк повідомляє прес-служба МІУ, нарада відбулася за участі представників профільного департаменту Міністерства інфраструктури України, Міністерства освіти і науки України, Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, ДП «Адміністрація морських портів України», КП «Морська пошуково-рятувальна служба», Асоціації «Всеукраїнське Об’єднання Крюінгових Компаній» та представників громадськості.

В ході заходу Ю. Лавоенюк заявив, що узгодження нормативно-правових актів є черговим та необхідним етапом реформування сфери дипломування освіти моряків. На сьогоднішній день, робота в цьому напрямку ведеться певні зрушення є, але в той же час постала проблема відсутності належного кадрового резерву співробітників морської галузі у нашій державі. Тому фахове дипломування і підвищення кваліфікації фахівців морського складу, залишається питанням відкритим та незавершеним - повідомив Лавренюк.

Заступник мністра інфраструктури України зазначив, що Мінінфраструктури спільно з Міносвіти, повинні найближчим часом узгодити нормативно-правові акти, які регулюють питання підготовки та дипломування моряків в Україні.

В ході наради, учасники обговорили стан нормативно-правового регулювання питань підготовки і дипломування моряків в Україні  для забезпечення виконання вимог Конвенції ПДНВ, а також питання щодо розробки та затвердження національних вимог щодо підготовки та підвищення кваліфікації моряків для дипломування відповідно до вимог Конвенції ПДНВ.

Юрій Лавренюк зазначив, що питання відсутності порядку схвалення Мінінфраструктури, як Морської адміністрації України навчальних курсів та програм відповідно до вимог Конвенції ПДНВ, в яких належним чином охоплені детальні цілі навчання типових курсів ІМО (Міжнародної морської організації) залишається відкритим та потребує якнайшвидшого вирішення.

Просмотров: 1547

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

16 мая 2018

Окупанти в Криму порушили справу проти капітана українського риболовецького судна

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін