Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Командир очаківських «морських котиків» заявив, що його хочуть незаконно зняти з посади

27 сентября 2017 11:11:25

Едуард Шевченко заявив, що він незручний для керівництва і його незаконно хочуть змістити з посади.


Командир 73-го Морського центру спецоперацій, який базується в Очакові, Едуард Шевченко заявив, що він незручний для керівництва і його незаконно хочуть змістити з посади.

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок, 25 вересня, передає видання «Преступности.НЕТ».

Як розповів Едуард Шевченко, в травні цього року він пройшов військово-лікарську комісію (ВЛК) по результату у командира «морських котиків» діагностували посттравматичний синдром в результаті служби в зоні АТО і визнали обмежено придатним до військової служби. Він зазначив, що після цього діагнозу взяв відпустки і займався відновленням свого здоров'я.

- Особи, які мають такий діагноз, можуть бути звільнені в мирний час. У воєнний час або під час особливого періоду вони звільняються, тільки якщо самі виявили бажання. Я такого бажання не виявляв, - сказав Шевченко і зачитав своє звернення до керівництва, що він бажає продовжити свою службу.

Шевченко зазначив, що після цього діагнозу взяв відпустки і займався відновленням свого здоров'я. 11 серпня він просив у керівництва направити його на повторне проходження ВЛК, але йому відмовили в цьому. Після відмови Едуард Шевченко подав адміністративний позов до суду на генерал-майора Луньова і 7 вересня суд визнав дії керівництва Шевченко протиправними та зобов'язати направити офіцера на проходження ВЛК.

- Незважаючи на це було видано наказ №302 про те, щоб на підставі попереднього висновку ВВК, який відбувся в травні, відсторонити мене від виконання обов'язків і вивести в розпорядження Генерального штабу. У телефонній розмові безпосередньо самому начальнику генерал-майору Луньов я задав питання про причини, чому мене вивели в розпорядженні і, по-друге, чому мене не направили на ВВК. Він мені відповів, що «я вам взагалі не повинен щось говорити». Я кажу, що не є вашим холопом, щоб ви мене туди розподілили, туди розподілили. Я є громадянином України і два роки доводив це, що є повноправним громадянином, незважаючи на те, де я народився, де вчився - я два роки відвоював за цей народ і цю країну, - розповів Шевченко.

Також Шевченко додав, що генерал йому пояснив, що направить його на військово-лікарську комісію тільки після виведення в розпорядження Генштабу. Едуард Шевченко зазначив, що така позиція його керівництва незаконна.

Зараз командир 73-го Морського центру спецоперацій Едуард Шевченко подав до адміністративного суду ще один позов проти начальства, в якому хоче оскаржити висновок у розпорядження Генштабу. Також він підкреслив, що його підтримують товариші по службі, які готові писати звернення в його захист на ім'я Президента і Кабміну.

Він також поскаржився, що з 21 вересня знаходиться на лікарняному, але 22 вересня в частину приїхала комісія, яка приступила до передачі посади командира під час його відсутності.

Такі дії Едуард Шевченко пояснює тим, що він «незручний» для свого керівництва. Це проявилося в конфлікті з 12 підлеглими, а також в тому, що Шевченко відмовлявся виконувати «накази, які явно підриваю діяльність частини».

Нагадаємо, що в липні четверо колишніх бійців з 73-го Морського центру спецоперацій, який базується в Очакові, організували пікет під будівлею Міноборони в Києві. Бійці заявляють, що їх незаконно вивели зі складу 73-го Морського центру ССО.

У той же час, командир військової частини №2492 Едуард Шевченко розповів, що ці його колишні підлеглі раніше постійно порушували дисципліну в частині і зробили ряд порушень, які передбачають кримінальну відповідальність.
Просмотров: 253

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
15 ноября 2017

В окупованому Криму похвалилися, що виловили на 20% більше хамси, якій загрожує зникнення

14 ноября 2017

Судновласник покинув судно з екіпажем біля берегів окупованого Криму- РПСМ

13 ноября 2017

Окупанти засудили екс-керівника Ялтинського порту до 4,5 років позбавлення волі

08 ноября 2017

Очільника управління ФАС РФ в окупованому Криму знайшли мертвим

Николаев
15 ноября 2017

Заводчани-мітингарі розблокували міст у Миколаєві, аге погрожують згодом перекрити вже обидва

15 ноября 2017

Миколаївська ОДА: погашення заборгованості суднобудівникам не в нашій компетенції

15 ноября 2017

Працівники суднобудівного заводу в Миколаєві перекрили Південнобузький міст

13 ноября 2017

ЄБРР розглядає можливість надання «Нібулону» $40 млн кредиту

Одесса
06 ноября 2017

АМКУ може оштрафувати «Євротермінал» на 10% річного доходу

31 октября 2017

Для морських піхотинців поблизу Одеси будують сучасне військове містечко

31 октября 2017

ОПЗ збільшив чистий збиток на 8%

30 октября 2017

Військова прокуратура розслідує події на території військової частини в Одесі

Херсон
03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку

06 октября 2017

СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного поста «Херсон-порт»