Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Командир очаківських «морських котиків» заявив, що його хочуть незаконно зняти з посади

27 сентября 2017 11:11:25

Едуард Шевченко заявив, що він незручний для керівництва і його незаконно хочуть змістити з посади.


Командир 73-го Морського центру спецоперацій, який базується в Очакові, Едуард Шевченко заявив, що він незручний для керівництва і його незаконно хочуть змістити з посади.

Про це він заявив на прес-конференції в понеділок, 25 вересня, передає видання «Преступности.НЕТ».

Як розповів Едуард Шевченко, в травні цього року він пройшов військово-лікарську комісію (ВЛК) по результату у командира «морських котиків» діагностували посттравматичний синдром в результаті служби в зоні АТО і визнали обмежено придатним до військової служби. Він зазначив, що після цього діагнозу взяв відпустки і займався відновленням свого здоров'я.

- Особи, які мають такий діагноз, можуть бути звільнені в мирний час. У воєнний час або під час особливого періоду вони звільняються, тільки якщо самі виявили бажання. Я такого бажання не виявляв, - сказав Шевченко і зачитав своє звернення до керівництва, що він бажає продовжити свою службу.

Шевченко зазначив, що після цього діагнозу взяв відпустки і займався відновленням свого здоров'я. 11 серпня він просив у керівництва направити його на повторне проходження ВЛК, але йому відмовили в цьому. Після відмови Едуард Шевченко подав адміністративний позов до суду на генерал-майора Луньова і 7 вересня суд визнав дії керівництва Шевченко протиправними та зобов'язати направити офіцера на проходження ВЛК.

- Незважаючи на це було видано наказ №302 про те, щоб на підставі попереднього висновку ВВК, який відбувся в травні, відсторонити мене від виконання обов'язків і вивести в розпорядження Генерального штабу. У телефонній розмові безпосередньо самому начальнику генерал-майору Луньов я задав питання про причини, чому мене вивели в розпорядженні і, по-друге, чому мене не направили на ВВК. Він мені відповів, що «я вам взагалі не повинен щось говорити». Я кажу, що не є вашим холопом, щоб ви мене туди розподілили, туди розподілили. Я є громадянином України і два роки доводив це, що є повноправним громадянином, незважаючи на те, де я народився, де вчився - я два роки відвоював за цей народ і цю країну, - розповів Шевченко.

Також Шевченко додав, що генерал йому пояснив, що направить його на військово-лікарську комісію тільки після виведення в розпорядження Генштабу. Едуард Шевченко зазначив, що така позиція його керівництва незаконна.

Зараз командир 73-го Морського центру спецоперацій Едуард Шевченко подав до адміністративного суду ще один позов проти начальства, в якому хоче оскаржити висновок у розпорядження Генштабу. Також він підкреслив, що його підтримують товариші по службі, які готові писати звернення в його захист на ім'я Президента і Кабміну.

Він також поскаржився, що з 21 вересня знаходиться на лікарняному, але 22 вересня в частину приїхала комісія, яка приступила до передачі посади командира під час його відсутності.

Такі дії Едуард Шевченко пояснює тим, що він «незручний» для свого керівництва. Це проявилося в конфлікті з 12 підлеглими, а також в тому, що Шевченко відмовлявся виконувати «накази, які явно підриваю діяльність частини».

Нагадаємо, що в липні четверо колишніх бійців з 73-го Морського центру спецоперацій, який базується в Очакові, організували пікет під будівлею Міноборони в Києві. Бійці заявляють, що їх незаконно вивели зі складу 73-го Морського центру ССО.

У той же час, командир військової частини №2492 Едуард Шевченко розповів, що ці його колишні підлеглі раніше постійно порушували дисципліну в частині і зробили ряд порушень, які передбачають кримінальну відповідальність.
Просмотров: 748

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
21 июня 2018

Суд РФ відхилив скаргу Siemens у справі про турбінах для окупованого росіянами Криму

01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін