Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Вступило в силу ліцензування з / д-перевезень небезпечних вантажів

06 ноября 2017 11:52:11

За даними сайту «Укртрансбезпека», тільки протягом жовтня ліцензії на перевезення небезпечних вантажів отримали 16 компаній


З четверга, 2 листопада, минула відстрочка на введення обов'язкового ліцензування перевезень небезпечних вантажів залізничним транспортом. 

Опитані порталом enkorr учасники ринку відзначили, що в перші дні «Укрзалізниця» не вимагала ні у кого з операторів підтвердити наявність такої ліцензії.

«Ліцензія є, гроші за неї сплачено, але ніхто її не вимагає надавати. Все працювало, як і раніше, ніяких зупинок з боку «Укрзалізниці» вчора не було », - зазначив один з учасників ринку.

За даними сайту «Укртрансбезпека», тільки протягом жовтня ліцензії на перевезення небезпечних вантажів отримали 16 компаній: «БНК-Україна», «Автотехсервіс», «Дружба-Нафтопродукт», «Анвітрейд», «Оптимус Ойл», «Марсел Енерджі Україна» , «ОККО-Бізнес Контракт», «Термінал Ойл», «Оптимус-ЛПГ», «Термінал Логістик», «Анкон Плюс», «Пласт прод Україна Лімітед», «Строй Центр», «Джі Ті Лоджистікс», «ТРАНСОІЛ Груп »,« Автобансервіс ».

У вересні ліцензії отримали 7 компаній: «Матер-Авіа», «Облпаливо», «Надія», «Укруніверсалпостач», «Магістр-Д», «Глуск Україна», «Західна нафтогазова компанія».

За різними оцінками, за збір і підготовку документів перед отриманням ліцензії компанії заплатили 80-120 тис. грн в залежності від швидкості підготовки - повідомляє портал.

25 квітня 2017 року Міністерство інфраструктури видало наказ №156, він вступив в силу 1 вересня. За буквою закону нічого не змінилося, проте в своєму поясненні «Укрзалізниця» і «Укртрансбезпека» чітко повідомили: операції з прийому, перевезення, і переадресації нафтопродуктів потребують оформлення ліцензії. Зажадають її і у відправника, якими нерідко вступають закордонні заводи-виробники або міжнародні експедитори.

Після ініційованого Нафтогазовою асоціацією України обговорення, в кінці серпня була досягнута усна домовленість про відстрочення на 2 місяці, до 1 листопада.

20 вересня Державна регуляторна служба направила в Мінінфраструктури зауваження з цього наказу, зобов'язавши його протягом двох місяців виправити порушення. У разі відмови міністерства дію наказу повинно було бути зупинено.

Як раніше повідомляв enkorr, наказ Мінінфраструктури, яким запроваджується ліцензування операцій із залізничного отримання і відправки нафтопродуктів, був пролобійоваий великим оператором ринку скрапленого газу компанією «Надія» під егідою Української асоціацією скрапленого газу (УАЗГ).

Спочатку «Укртрансбезпека» і «Укрзалізниця» вимагали наявності ліцензій з 1 вересня, але потім Міністерство інфраструктури погодилося надати відстрочку до листопада.


Просмотров: 145

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
15 ноября 2017

В окупованому Криму похвалилися, що виловили на 20% більше хамси, якій загрожує зникнення

14 ноября 2017

Судновласник покинув судно з екіпажем біля берегів окупованого Криму- РПСМ

13 ноября 2017

Окупанти засудили екс-керівника Ялтинського порту до 4,5 років позбавлення волі

08 ноября 2017

Очільника управління ФАС РФ в окупованому Криму знайшли мертвим

Николаев
15 ноября 2017

Заводчани-мітингарі розблокували міст у Миколаєві, аге погрожують згодом перекрити вже обидва

15 ноября 2017

Миколаївська ОДА: погашення заборгованості суднобудівникам не в нашій компетенції

15 ноября 2017

Працівники суднобудівного заводу в Миколаєві перекрили Південнобузький міст

13 ноября 2017

ЄБРР розглядає можливість надання «Нібулону» $40 млн кредиту

Одесса
06 ноября 2017

АМКУ може оштрафувати «Євротермінал» на 10% річного доходу

31 октября 2017

Для морських піхотинців поблизу Одеси будують сучасне військове містечко

31 октября 2017

ОПЗ збільшив чистий збиток на 8%

30 октября 2017

Військова прокуратура розслідує події на території військової частини в Одесі

Херсон
03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку

06 октября 2017

СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного поста «Херсон-порт»