Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Вступило в силу ліцензування з / д-перевезень небезпечних вантажів

06 ноября 2017 11:52:11

За даними сайту «Укртрансбезпека», тільки протягом жовтня ліцензії на перевезення небезпечних вантажів отримали 16 компаній


З четверга, 2 листопада, минула відстрочка на введення обов'язкового ліцензування перевезень небезпечних вантажів залізничним транспортом. 

Опитані порталом enkorr учасники ринку відзначили, що в перші дні «Укрзалізниця» не вимагала ні у кого з операторів підтвердити наявність такої ліцензії.

«Ліцензія є, гроші за неї сплачено, але ніхто її не вимагає надавати. Все працювало, як і раніше, ніяких зупинок з боку «Укрзалізниці» вчора не було », - зазначив один з учасників ринку.

За даними сайту «Укртрансбезпека», тільки протягом жовтня ліцензії на перевезення небезпечних вантажів отримали 16 компаній: «БНК-Україна», «Автотехсервіс», «Дружба-Нафтопродукт», «Анвітрейд», «Оптимус Ойл», «Марсел Енерджі Україна» , «ОККО-Бізнес Контракт», «Термінал Ойл», «Оптимус-ЛПГ», «Термінал Логістик», «Анкон Плюс», «Пласт прод Україна Лімітед», «Строй Центр», «Джі Ті Лоджистікс», «ТРАНСОІЛ Груп »,« Автобансервіс ».

У вересні ліцензії отримали 7 компаній: «Матер-Авіа», «Облпаливо», «Надія», «Укруніверсалпостач», «Магістр-Д», «Глуск Україна», «Західна нафтогазова компанія».

За різними оцінками, за збір і підготовку документів перед отриманням ліцензії компанії заплатили 80-120 тис. грн в залежності від швидкості підготовки - повідомляє портал.

25 квітня 2017 року Міністерство інфраструктури видало наказ №156, він вступив в силу 1 вересня. За буквою закону нічого не змінилося, проте в своєму поясненні «Укрзалізниця» і «Укртрансбезпека» чітко повідомили: операції з прийому, перевезення, і переадресації нафтопродуктів потребують оформлення ліцензії. Зажадають її і у відправника, якими нерідко вступають закордонні заводи-виробники або міжнародні експедитори.

Після ініційованого Нафтогазовою асоціацією України обговорення, в кінці серпня була досягнута усна домовленість про відстрочення на 2 місяці, до 1 листопада.

20 вересня Державна регуляторна служба направила в Мінінфраструктури зауваження з цього наказу, зобов'язавши його протягом двох місяців виправити порушення. У разі відмови міністерства дію наказу повинно було бути зупинено.

Як раніше повідомляв enkorr, наказ Мінінфраструктури, яким запроваджується ліцензування операцій із залізничного отримання і відправки нафтопродуктів, був пролобійоваий великим оператором ринку скрапленого газу компанією «Надія» під егідою Української асоціацією скрапленого газу (УАЗГ).

Спочатку «Укртрансбезпека» і «Укрзалізниця» вимагали наявності ліцензій з 1 вересня, але потім Міністерство інфраструктури погодилося надати відстрочку до листопада.


Просмотров: 318

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 марта 2018

Суховантаж Berg повторно затонув біля окупованої Феодосії

05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

Николаев
05 апреля 2018

Затриманий на хабарі екс-керівник НСЗ Петров оскаржує свій арешт

03 апреля 2018

На заводі Новинського ремонтують земснаряд, що здійснював днопоглиблення в порту Южний

26 марта 2018

Миколаївський порт за два місяці збільшив перевалку вантажів на 5,9%

26 марта 2018

СБУ затримала на хабарі екс-керівника МСЗ

Одесса
18 апреля 2018

Одеський порт з початку року скоротив перевалку вантажів на 7,6%

28 марта 2018

Під Одесою блокували "невідомо чий" танкер, що ходив в Росію: моряки скаржаться, що не можуть зійти на берег

06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін