Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

ГП «МТП «Черноморск»: Сергій Бризгалов через ЗМІ намагається поширити інформацію, яка не відповідає дійсності

15 мая 2017 13:45:34

Лідер одного з п'яти профспілок "Морський транспортний порт "Чорноморськ" Сергій Бризгалов через ЗМІ намагається поширити інформацію, яка не відповідає дійсності, про те, що трудовий колектив порту виступає проти співпраці з гонконгської компанією "Hutchison Ports".


Таку інформацію поширила пресс-служба ГП «МТП «Черноморск».

Голова профспілки від імені колективу порту, який не уповноважував свого лідера на подібні дії, робить гучні заяви, про які не може судити об'єктивно. Так, в одному з інтерв'ю Сергія Бризгалова йдеться, що, на його думку, у "Hutchison Ports" в Україні немає перспектив і прихід в Україну не вигідний самій міжнародної компанії.

Залякування трудового колективу порту з боку Сергія Бризгалова про масове скорочення співробітників, теж є хибним. Не знаючи технології і планованого обсягу перевезень, не можна говорити про майбутню штатної чисельності.

У той же час слід зазначити, що подібні заяви профспілкового лідера йдуть врозріз з офіційною політикою держави Україна і Міністерства інфраструктури зокрема.

12 травня в ході офіційного візиту в Одеську область міністра інфраструктури України Володимира Омеляна не раз піднімалося питання про твердий намір Міністерства співпрацювати з глобальним оператором контейнерних терміналів "Hutchison Ports", який має свій власний вантажопотік. Місцем реалізації цієї спільної діяльності повинен бути порт "Чорноморськ".

"Для нас важливо, щоб в порту"Чорноморськ" працювала компанія "Hutchison Ports", яка є світовим оператором номер один, яка має власний вантажопотік. Дуже приємно, що її керівництво 15 травня в Києві, 16 травня - в Одесі.

Вони вже ведуть переговори з рядом контейнерних ліній. Це означає, що вантаж піде і порожній сьогодні порт отримає додатковий вантажообіг, а значить - додаткові робочі місця", - заявив Володимир Омелян.

Нагадаємо, 16 грудня 2016 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством інфраструктури України, ДП "МТП "Чорноморськ"; і "Hutchison Westports Limited";. Документ був підписаний у присутності міністра інфраструктури України Володимира Омеляна і виконавчого директора "Hutchison Ports"; Клеменса Ченг в рамках візиту українського міністра до Великобританії. Сторони домовились, що "Hutchison Ports" повинен стати оператором в порту Чорноморськ вже в 2017 році. Надалі "Hutchison Ports Holdings Group" не виключає свого виходу на інші ринки України.

Нагадаємо, трудовий колектив порту "Чорноморськ" виступив проти передачі потужностей підприємства гонконгській компанії Hutchison Ports, бо це призведе до масових скорочень і є незаконним. Про це заявив голова профспілкового комітету порту "Чорноморськ" Сергій Бризгалов.

"Зараз майже всі контейнерні термінали повністю або частково автоматизовані. І Hutchison Ports для роботи потрібні максимум 150 осіб. Решту компанія не завантажить роботою, бо в Україні немає сьогодні ринку контейнерних перевезень... Я ще 7 листопада 2016 року говорив заступнику міністра (інфраструктури) Надії Казначеєвій, що на тих умовах, які ми можемо запропонувати, Hutchison Ports не візьме цей комплекс із першого причалу по шостий", - заявив Бризгалов, яких представляэ найбільшу профспілку порту.

Для довідки:


"Hutchison Ports"- другий глобальний оператор контейнерних терміналів за обсягом контейнерообігу. Є дочірньою компанією багатопрофільного конгломерату CK "Hutchison Holdings Limited"; (Штаб-квратира - Гонконг, юрисдикція - Кайманові острови). Оператор управляє 48 терміналами в 25 країнах світу на шести континентах.

Сумарний контейнерооборот терміналів в 2015 році зріс порівняно з 2014 роком на 1,1% - до 46,4 млн TEU. Компанія за підсумками 2015 року одержала чистий прибуток 3,05 млрд гонконзьких доларів ($ 391,8 млн) проти чистого збитку 16 млрд гонконгських доларів ($ 2,06 млрд) роком раніше. Виручка скоротилася на 0,1% - до 12,6 млрд гонконгських доларів ($ 1,6 млрд).

Просмотров: 1301

Автор: Морские бизнес-новости Украины

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 марта 2018

Суховантаж Berg повторно затонув біля окупованої Феодосії

05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

Николаев
05 апреля 2018

Затриманий на хабарі екс-керівник НСЗ Петров оскаржує свій арешт

03 апреля 2018

На заводі Новинського ремонтують земснаряд, що здійснював днопоглиблення в порту Южний

26 марта 2018

Миколаївський порт за два місяці збільшив перевалку вантажів на 5,9%

26 марта 2018

СБУ затримала на хабарі екс-керівника МСЗ

Одесса
18 апреля 2018

Одеський порт з початку року скоротив перевалку вантажів на 7,6%

28 марта 2018

Під Одесою блокували "невідомо чий" танкер, що ходив в Росію: моряки скаржаться, що не можуть зійти на берег

06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін