Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Після "видатних успіхів" на Миколаївщині Віталій Кіндратів візьметься за стратегічне планування в МІУ

23 ноября 2017 17:41:42

Стали відомі імена перших переможців конкурсу на посаду керівників директоратів у Міністерстві інфраструктури України.


Стали відомі  імена перших переможців конкурсу на посаду керівників нових  структур з формування державної політики - директоратів у Міністерстві інфраструктури України.

Про це повідомив державний секретар Мінінфраструктури Андрій Галущак у своєму "Фейсбук" увечері четверга.

kin_mtu

Згідно з повідомленням, керівником Генерального директорату стратегічного планування та координації державної політики в галузі транспорту став Віталій Кіндратів, який раніше займав посаду заступника голови Миколаївської облдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань.

У крісло заступника голови Миколаївської ОДА Кіндратів потрапив після перемоги у відповідному конкурсі. У сфері його управління знаходилися, зокрема, департамент соцзахисту, управління з питань молоді та спорту, департамент освіти і науки, управління охорони здоров'я. 

У цих структурних підрозділах за весь час роботи Кіндратіва так і не були призначені начальники. За це чиновник неодноразово піддавався критиці з боку голови ОДА Олексія Савченка.

Поки обласний департамент освіти залишався без керівництва, влітку 2017 року в м. Новий Буг Миколаївської області частина будівлі місцевої школи завалилася просто на очах у спеціальної комісії. На щастя, ніхто не постраждав, але діти змушені вчитися у приміщеннях місцевих коледжів.

Ім'я Кіндратіва також пов'язують з руйнуванням волонтерського табору "Кінбурн-Кемп". Скандал спалахнув в квітні 2017 року. Дерев'яну конструкцію табору «Кінбурн-Кемп» на березі моря на Кінбурнській косі зрівняли з землею трактором. Винних у таких діях не знайшлося. 

Разом з тим, проти екотабору активно вступав Національний природний парк «Білобережжя Святослава». Нібито «раптово» з'ясувалося, що табір, який на той момент існував вже кілька років, незаконно розміщувався в заповідній зоні, межі якої в нацпарку вже багато років як не встановлені законом. 

В даному конфлікті Віталій Кіндратів зайняв позицію співробітників нацпарку, але після широкого громадського розголосу від  ОДА пролунали обіцянки щодо відновлення екотабору.

Як випливає з документів, копії яких є в розпорядженні редакції, Віталій Кіндратів також опікувався вирішенням проблеми зі скиданням забрудненого грунту на території міського пляжу. Нагадаємо, підприємство  "Техморгідрострой Миколаїв" здійснювало днопоглиблення в акваторії Миколаївського порту, при цьому скидаючи грунт просто на територію,  де відпочивали містяни. За даними журналістського розслідування, "Техморгідрострой Миколаїв" до того ж подав неправдиві дані на тендер щодо днопоглиблення, та врешті-решт став фігурантом судового позову. Незважаючи на громадський протест, неодноразові звернення від керівництва міста й області скандальний "Северодвинський" ні на день не припинив своєї роботи.

4 жовтня 2017 року Віталій Кіндратів написав заяву про звільнення з посади заступника голови Миколаївської ОДА за власним бажанням. На посаді віце-губернатора Миколаївщини він пропрацював менше року.

Раніше в послужному списку Кіндратіва також були значимі посади, зокрема, начальника Управління міжнародного співробітництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  заступника директора Департаменту-начальник відділу атмосферного повітря Департаменту дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики Міністерства екології та природних ресурсів України також працював у Адміністрації Президента України. 

При цьому точних даних про освіту Віталія Кіндратіва, зокрема, про його фахову спеціалізацію у відкритих джерелах знайти не вдалося.

Конкурс на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та координації державної політики в сфері транспорту, в якому взяв участь Віталій Кіндратів, було оголошено 3 жовтня. 

Згідно з інформацією на сайті career.gov.ua - заробітна плата директора цього підрозділу міністерства інфраструктури становить близько 50 тисяч гривень. Посадовий оклад 9 тисяч 570 гривень, надбавка за виконання особливо важливої ​​роботи - від 40 до 50 тисяч. Крім того, передбачені надбавки за вислугу років, за ранг держслужбовця і інші надбавки і премії.

Як свідчать дані з соціальних мереж, маючи вільний час, Віталій Кіндратів вивчав іспанську мову та займався фрі-дайвінгом.


Просмотров: 867

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 марта 2018

Суховантаж Berg повторно затонув біля окупованої Феодосії

05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

Николаев
05 апреля 2018

Затриманий на хабарі екс-керівник НСЗ Петров оскаржує свій арешт

03 апреля 2018

На заводі Новинського ремонтують земснаряд, що здійснював днопоглиблення в порту Южний

26 марта 2018

Миколаївський порт за два місяці збільшив перевалку вантажів на 5,9%

26 марта 2018

СБУ затримала на хабарі екс-керівника МСЗ

Одесса
18 апреля 2018

Одеський порт з початку року скоротив перевалку вантажів на 7,6%

28 марта 2018

Під Одесою блокували "невідомо чий" танкер, що ходив в Росію: моряки скаржаться, що не можуть зійти на берег

06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін