Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Після "видатних успіхів" на Миколаївщині Віталій Кіндратів візьметься за стратегічне планування в МІУ

23 ноября 2017 17:41:42

Стали відомі імена перших переможців конкурсу на посаду керівників директоратів у Міністерстві інфраструктури України.


Стали відомі  імена перших переможців конкурсу на посаду керівників нових  структур з формування державної політики - директоратів у Міністерстві інфраструктури України.

Про це повідомив державний секретар Мінінфраструктури Андрій Галущак у своєму "Фейсбук" увечері четверга.

kin_mtu

Згідно з повідомленням, керівником Генерального директорату стратегічного планування та координації державної політики в галузі транспорту став Віталій Кіндратів, який раніше займав посаду заступника голови Миколаївської облдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань.

У крісло заступника голови Миколаївської ОДА Кіндратів потрапив після перемоги у відповідному конкурсі. У сфері його управління знаходилися, зокрема, департамент соцзахисту, управління з питань молоді та спорту, департамент освіти і науки, управління охорони здоров'я. 

У цих структурних підрозділах за весь час роботи Кіндратіва так і не були призначені начальники. За це чиновник неодноразово піддавався критиці з боку голови ОДА Олексія Савченка.

Поки обласний департамент освіти залишався без керівництва, влітку 2017 року в м. Новий Буг Миколаївської області частина будівлі місцевої школи завалилася просто на очах у спеціальної комісії. На щастя, ніхто не постраждав, але діти змушені вчитися у приміщеннях місцевих коледжів.

Ім'я Кіндратіва також пов'язують з руйнуванням волонтерського табору "Кінбурн-Кемп". Скандал спалахнув в квітні 2017 року. Дерев'яну конструкцію табору «Кінбурн-Кемп» на березі моря на Кінбурнській косі зрівняли з землею трактором. Винних у таких діях не знайшлося. 

Разом з тим, проти екотабору активно вступав Національний природний парк «Білобережжя Святослава». Нібито «раптово» з'ясувалося, що табір, який на той момент існував вже кілька років, незаконно розміщувався в заповідній зоні, межі якої в нацпарку вже багато років як не встановлені законом. 

В даному конфлікті Віталій Кіндратів зайняв позицію співробітників нацпарку, але після широкого громадського розголосу від  ОДА пролунали обіцянки щодо відновлення екотабору.

Як випливає з документів, копії яких є в розпорядженні редакції, Віталій Кіндратів також опікувався вирішенням проблеми зі скиданням забрудненого грунту на території міського пляжу. Нагадаємо, підприємство  "Техморгідрострой Миколаїв" здійснювало днопоглиблення в акваторії Миколаївського порту, при цьому скидаючи грунт просто на територію,  де відпочивали містяни. За даними журналістського розслідування, "Техморгідрострой Миколаїв" до того ж подав неправдиві дані на тендер щодо днопоглиблення, та врешті-решт став фігурантом судового позову. Незважаючи на громадський протест, неодноразові звернення від керівництва міста й області скандальний "Северодвинський" ні на день не припинив своєї роботи.

4 жовтня 2017 року Віталій Кіндратів написав заяву про звільнення з посади заступника голови Миколаївської ОДА за власним бажанням. На посаді віце-губернатора Миколаївщини він пропрацював менше року.

Раніше в послужному списку Кіндратіва також були значимі посади, зокрема, начальника Управління міжнародного співробітництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  заступника директора Департаменту-начальник відділу атмосферного повітря Департаменту дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики Міністерства екології та природних ресурсів України також працював у Адміністрації Президента України. 

При цьому точних даних про освіту Віталія Кіндратіва, зокрема, про його фахову спеціалізацію у відкритих джерелах знайти не вдалося.

Конкурс на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та координації державної політики в сфері транспорту, в якому взяв участь Віталій Кіндратів, було оголошено 3 жовтня. 

Згідно з інформацією на сайті career.gov.ua - заробітна плата директора цього підрозділу міністерства інфраструктури становить близько 50 тисяч гривень. Посадовий оклад 9 тисяч 570 гривень, надбавка за виконання особливо важливої ​​роботи - від 40 до 50 тисяч. Крім того, передбачені надбавки за вислугу років, за ранг держслужбовця і інші надбавки і премії.

Як свідчать дані з соціальних мереж, маючи вільний час, Віталій Кіндратів вивчав іспанську мову та займався фрі-дайвінгом.


Просмотров: 954

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

16 мая 2018

Окупанти в Криму порушили справу проти капітана українського риболовецького судна

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін