Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Після "видатних успіхів" на Миколаївщині Віталій Кіндратів візьметься за стратегічне планування в МІУ

23 ноября 2017 17:41:42

Стали відомі імена перших переможців конкурсу на посаду керівників директоратів у Міністерстві інфраструктури України.


Стали відомі  імена перших переможців конкурсу на посаду керівників нових  структур з формування державної політики - директоратів у Міністерстві інфраструктури України.

Про це повідомив державний секретар Мінінфраструктури Андрій Галущак у своєму "Фейсбук" увечері четверга.

kin_mtu

Згідно з повідомленням, керівником Генерального директорату стратегічного планування та координації державної політики в галузі транспорту став Віталій Кіндратів, який раніше займав посаду заступника голови Миколаївської облдержадміністрації з соціально-гуманітарних питань.

У крісло заступника голови Миколаївської ОДА Кіндратів потрапив після перемоги у відповідному конкурсі. У сфері його управління знаходилися, зокрема, департамент соцзахисту, управління з питань молоді та спорту, департамент освіти і науки, управління охорони здоров'я. 

У цих структурних підрозділах за весь час роботи Кіндратіва так і не були призначені начальники. За це чиновник неодноразово піддавався критиці з боку голови ОДА Олексія Савченка.

Поки обласний департамент освіти залишався без керівництва, влітку 2017 року в м. Новий Буг Миколаївської області частина будівлі місцевої школи завалилася просто на очах у спеціальної комісії. На щастя, ніхто не постраждав, але діти змушені вчитися у приміщеннях місцевих коледжів.

Ім'я Кіндратіва також пов'язують з руйнуванням волонтерського табору "Кінбурн-Кемп". Скандал спалахнув в квітні 2017 року. Дерев'яну конструкцію табору «Кінбурн-Кемп» на березі моря на Кінбурнській косі зрівняли з землею трактором. Винних у таких діях не знайшлося. 

Разом з тим, проти екотабору активно вступав Національний природний парк «Білобережжя Святослава». Нібито «раптово» з'ясувалося, що табір, який на той момент існував вже кілька років, незаконно розміщувався в заповідній зоні, межі якої в нацпарку вже багато років як не встановлені законом. 

В даному конфлікті Віталій Кіндратів зайняв позицію співробітників нацпарку, але після широкого громадського розголосу від  ОДА пролунали обіцянки щодо відновлення екотабору.

Як випливає з документів, копії яких є в розпорядженні редакції, Віталій Кіндратів також опікувався вирішенням проблеми зі скиданням забрудненого грунту на території міського пляжу. Нагадаємо, підприємство  "Техморгідрострой Миколаїв" здійснювало днопоглиблення в акваторії Миколаївського порту, при цьому скидаючи грунт просто на територію,  де відпочивали містяни. За даними журналістського розслідування, "Техморгідрострой Миколаїв" до того ж подав неправдиві дані на тендер щодо днопоглиблення, та врешті-решт став фігурантом судового позову. Незважаючи на громадський протест, неодноразові звернення від керівництва міста й області скандальний "Северодвинський" ні на день не припинив своєї роботи.

4 жовтня 2017 року Віталій Кіндратів написав заяву про звільнення з посади заступника голови Миколаївської ОДА за власним бажанням. На посаді віце-губернатора Миколаївщини він пропрацював менше року.

Раніше в послужному списку Кіндратіва також були значимі посади, зокрема, начальника Управління міжнародного співробітництва Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України,  заступника директора Департаменту-начальник відділу атмосферного повітря Департаменту дозвільно-ліцензійної діяльності та регуляторної політики Міністерства екології та природних ресурсів України також працював у Адміністрації Президента України. 

При цьому точних даних про освіту Віталія Кіндратіва, зокрема, про його фахову спеціалізацію у відкритих джерелах знайти не вдалося.

Конкурс на посаду генерального директора Директорату стратегічного планування та координації державної політики в сфері транспорту, в якому взяв участь Віталій Кіндратів, було оголошено 3 жовтня. 

Згідно з інформацією на сайті career.gov.ua - заробітна плата директора цього підрозділу міністерства інфраструктури становить близько 50 тисяч гривень. Посадовий оклад 9 тисяч 570 гривень, надбавка за виконання особливо важливої ​​роботи - від 40 до 50 тисяч. Крім того, передбачені надбавки за вислугу років, за ранг держслужбовця і інші надбавки і премії.

Як свідчать дані з соціальних мереж, маючи вільний час, Віталій Кіндратів вивчав іспанську мову та займався фрі-дайвінгом.


Просмотров: 657

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
19 января 2018

В окупований Крим поставили генератори німецької МАN замість фінської Wärtsilä - ЗМІ

16 января 2018

Фінська Wärtsilä відмовилася постачати генератори кримській судноверфі «Залив» через санкції

12 января 2018

Російський корабель, "підбитий" судном з українським екіпажем, ремонтуватимуть в окупованому Севастополі

12 января 2018

Суднозавод «Море» в окупованому Криму перетворили на акціонерне товариство

Николаев
19 января 2018

Миколаївський порт в минулому році збільшив вантажообіг на 5%

18 января 2018

У Миколаєві будують плани як з'єднати «Евері» і «Бунге» 3-кілометровим олієпроводом

16 января 2018

Миколаївський порт віддав "прокладці" 380 мільйонний тендер на будівництво причалу - ЗМІ

16 января 2018

У Миколаєві оштрафували підприємство за порушення в проекті реконструкції критого складу в спецпорту «Ольвія»

Одесса
22 января 2018

В порту Одеси прикордонники затримали озброєних молодиків. Ті кажуть, що "загралися"

21 января 2018

В Одесі затримали директора крюінгового агентства, який вимагав хабарі за працевлаштування

19 января 2018

Одеський порт знизить прибуток удвічі через "прокладку" - ЗМІ

16 января 2018

Одеський МТП хочуть приєднати до АМПУ

Херсон
12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку