Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Завершуються роботи на будівельному майданчику філії СП "Нібулон", «Хортиця»

05 мая 2017 14:06:12

Урочисте введення високотехнологічного та сучасного перевантажувального термінала (с.Біленьке Запорізької області) з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» в експлуатацію заплановане на першу половину червня цього року.


Про стан робіт йшла мова на робочій зустрічі у складі заступника генерального директора компанії з будівництва С. В. Беседіна, директора філії «Хортиця» О. А. Бурлаченка, фахівців компанії та керівників підрядних організацій як зажди розпочали з колективного огляду усіх об’єктів на будівельному майданчику, на більшості з яких завершуються загальнобудівельні роботи.
Так, на сьогодні вже завершується будівництво їдальні, трансформаторної підстанції, механічної майстерні з гаражем, складом, пожежним депо і побутовими приміщеннями, двох санітарних приміщень та операторної вагової.  На деяких об’єктах повним ходом йдуть роботи з перекриття будівель. Меблі для виробничих приміщень виготовляє суднобудівно-судноремонтний «НІБУЛОН».
Якісно і своєчасно виконує свою роботу, а саме монтаж платформ автомобільних ваг відома в Україні Виробничо-комерційна фірма «Булат». Виробником сучасного обладнання для вагового комплексу являється німецька компанія HBM GmbH. Вантажопідйомність ваг складає 80 т, а строк служби –  50 років.
Добігають кінця на будівельному майданчику філії «Хортиця» і роботи з улаштування норійних приямків, фундаментів під сушарки та бетонних фундаментів під ємності та галереї з відвантаження зерна на річковий і автомобільний транспорт, монтаж металоконструкцій яких розпочнеться вже з наступного тижня. У свою чергу, завершується також монтажні роботи металічних конструкцій верхніх завантажувальних галерей. Завершення монтажу  металоконструкцій робочої вежі заплановано на середину травня.
На сьогодні виконано також бетонні роботи з улаштування стін пожежних резервуарів та розпочато будівництво фундаменту під насосну станцію з навісом під дизель-генератор. Почалися роботи із влаштування зовнішніх мереж водопостачання і каналізації.
Вартість будівництва термінала, розміщеного на ділянці більше 1,5 га, становитиме близько півмільярда гривень. Новозведений комплекс матиме наступні технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 716,8 тис. т/рік.
Урочисте введення високотехнологічного та сучасного перевантажувального термінала в експлуатацію заплановане на першу половину червня цього року. 

Просмотров: 1220

Автор: Морские бизнес-новости Украины

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 марта 2018

Суховантаж Berg повторно затонув біля окупованої Феодосії

05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

Николаев
05 апреля 2018

Затриманий на хабарі екс-керівник НСЗ Петров оскаржує свій арешт

03 апреля 2018

На заводі Новинського ремонтують земснаряд, що здійснював днопоглиблення в порту Южний

26 марта 2018

Миколаївський порт за два місяці збільшив перевалку вантажів на 5,9%

26 марта 2018

СБУ затримала на хабарі екс-керівника МСЗ

Одесса
18 апреля 2018

Одеський порт з початку року скоротив перевалку вантажів на 7,6%

28 марта 2018

Під Одесою блокували "невідомо чий" танкер, що ходив в Росію: моряки скаржаться, що не можуть зійти на берег

06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін