Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Завершуються роботи на будівельному майданчику філії СП "Нібулон", «Хортиця»

05 мая 2017 14:06:12

Урочисте введення високотехнологічного та сучасного перевантажувального термінала (с.Біленьке Запорізької області) з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» в експлуатацію заплановане на першу половину червня цього року.


Про стан робіт йшла мова на робочій зустрічі у складі заступника генерального директора компанії з будівництва С. В. Беседіна, директора філії «Хортиця» О. А. Бурлаченка, фахівців компанії та керівників підрядних організацій як зажди розпочали з колективного огляду усіх об’єктів на будівельному майданчику, на більшості з яких завершуються загальнобудівельні роботи.
Так, на сьогодні вже завершується будівництво їдальні, трансформаторної підстанції, механічної майстерні з гаражем, складом, пожежним депо і побутовими приміщеннями, двох санітарних приміщень та операторної вагової.  На деяких об’єктах повним ходом йдуть роботи з перекриття будівель. Меблі для виробничих приміщень виготовляє суднобудівно-судноремонтний «НІБУЛОН».
Якісно і своєчасно виконує свою роботу, а саме монтаж платформ автомобільних ваг відома в Україні Виробничо-комерційна фірма «Булат». Виробником сучасного обладнання для вагового комплексу являється німецька компанія HBM GmbH. Вантажопідйомність ваг складає 80 т, а строк служби –  50 років.
Добігають кінця на будівельному майданчику філії «Хортиця» і роботи з улаштування норійних приямків, фундаментів під сушарки та бетонних фундаментів під ємності та галереї з відвантаження зерна на річковий і автомобільний транспорт, монтаж металоконструкцій яких розпочнеться вже з наступного тижня. У свою чергу, завершується також монтажні роботи металічних конструкцій верхніх завантажувальних галерей. Завершення монтажу  металоконструкцій робочої вежі заплановано на середину травня.
На сьогодні виконано також бетонні роботи з улаштування стін пожежних резервуарів та розпочато будівництво фундаменту під насосну станцію з навісом під дизель-генератор. Почалися роботи із влаштування зовнішніх мереж водопостачання і каналізації.
Вартість будівництва термінала, розміщеного на ділянці більше 1,5 га, становитиме близько півмільярда гривень. Новозведений комплекс матиме наступні технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 716,8 тис. т/рік.
Урочисте введення високотехнологічного та сучасного перевантажувального термінала в експлуатацію заплановане на першу половину червня цього року. 

Просмотров: 695

Автор: Морские бизнес-новости Украины

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
15 ноября 2017

В окупованому Криму похвалилися, що виловили на 20% більше хамси, якій загрожує зникнення

14 ноября 2017

Судновласник покинув судно з екіпажем біля берегів окупованого Криму- РПСМ

13 ноября 2017

Окупанти засудили екс-керівника Ялтинського порту до 4,5 років позбавлення волі

08 ноября 2017

Очільника управління ФАС РФ в окупованому Криму знайшли мертвим

Николаев
15 ноября 2017

Заводчани-мітингарі розблокували міст у Миколаєві, аге погрожують згодом перекрити вже обидва

15 ноября 2017

Миколаївська ОДА: погашення заборгованості суднобудівникам не в нашій компетенції

15 ноября 2017

Працівники суднобудівного заводу в Миколаєві перекрили Південнобузький міст

13 ноября 2017

ЄБРР розглядає можливість надання «Нібулону» $40 млн кредиту

Одесса
06 ноября 2017

АМКУ може оштрафувати «Євротермінал» на 10% річного доходу

31 октября 2017

Для морських піхотинців поблизу Одеси будують сучасне військове містечко

31 октября 2017

ОПЗ збільшив чистий збиток на 8%

30 октября 2017

Військова прокуратура розслідує події на території військової частини в Одесі

Херсон
03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку

06 октября 2017

СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного поста «Херсон-порт»