Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Іноземний інвестор припинив проект в порту Южний. Причина - "здирництво"

19 января 2018 12:30:26

"Ми припиняємо всі наступні дії з реалізації нашої інвестиційної програми до розгляду цього питання по суті"- заявив глава ради директорів "Дельта Вілмар" Дхруба Чаран Панда


Виробник масложирової продукції компанія "Дельта Вілмар" призупинила інвестиційний план з будівництва заводу вартістю $ 150 млн через дії благодійної організації, вимагала гроші у компанії гроші, заявив глава ради директорів "Дельта Вілмар" Дхруба Чаран Панда на прес-конференції в Києві четвер.

Він повідомив, що після оприлюднення своїх планів будівництва заводу в порту "Південний", компанія отримала лист від благодійної організації з пропозицією за плату "сприяти у вирішенні питань з неправомірними діями правоохоронних органів", проте залишила цей лист без відповіді.

"На наш подив через місяць ми отримали інформацію, що ця організація звернулася до прем'єр-міністра з вимогою припинити будівництво заводу в порту" Південний ", яке ми планували. Потім з періодичністю кілька листів в місяць ця організація почала скаржитися на нас президенту, органам ДФС , митній службі, іншим структурам. до нас постійно приходили інспектори з перевірками ", - сказав він.

За словами Д.Панди, пізніше благодійна організація "пішла ще далі і направила свої скарги до Митного і Податкового комітету Індонезії, в комісію з цінних паперів США, на фондову біржу Сінгапуру, де зареєстрована наша материнська структура".

Д.Панда повідомив, що 5 січня компанія отримала інформацію від своєї материнської структури Wilmar International про поданий благодійною організацією позов до Вищого суду Джакарти зі звинуваченнями в контрабанді та відмиванні грошей.

"Це викликає стурбованість наших акціонерів, і навіть незважаючи на меморандум, який ми підписали з держадміністрацією Одеської області, ми припиняємо всі наступні дії з реалізації нашої інвестиційної програми до розгляду цього питання по суті", - сказав він.

Разом з тим, НВЦ "Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод" (БХФЗ) заявив, що також отримував від цієї ж благодійної організації листи з вимогами про виплату грошей. Після ігнорування цих вимог з боку БХФЗ організація направила скарги в регуляторине органи країн, з якими фармакологічна компанія має зовнішньоторговельні контракти, що привело до проблем в їх реалізації.

"Ми очікуємо, що правоохоронні органи доведуть наявність ознак вимагання і створення перешкод господарської діяльності. Ця проблема має системний характер, а держава відсторонюється від проблем інвесторів", - сказав представляє інтереси БХФЗ адвокат Микола Павленко.

У свою чергу генеральний директор Федерації роботодавців України (ФРУ) Руслан Іллічов зазначив, що подібні дії шахраїв знижують довіру інвесторів до України.

Він також висловив надію на оперативну реакцію на ситуацію з боку правоохоронних органів, а також МЗС, який повинен припиняти поширення компрометуючої репутацію українських компаній інформації.

Як повідомлялося, на початку грудня 2017 року ФРУ на засіданні Кабінету міністрів заявила про неправомірні дії громадського об'єднання "Міжнародний антикорупційний суд", яке домагається кримінальних проваджень щодо підприємств, після чого розсилають відповідні звернення компетентним органам інших країн.

"Дельта Вілмар" в жовтні 2017 року заявила про плани будівництва маслоекстракційного заводу в морському порту "Південний" (Одеська обл.) Загальною потужністю переробки понад 600 тис. Тонн в рік, а також причал з перевалки олії і шроту потужністю до 3 млн тонн в рік і підписала відповідний меморандум з керівництвом Одеської області.

ТОВ "Дельта Вілмар СНД" створено в 2004 році. Спеціалізується на виробництві масложирової продукції і інгредієнтів для хлібобулочних, кондитерських виробів і молочних продуктів на заводі в Южному (Одеська обл.). Йому належить комплекс з перевантаження та переробки тропічних олій в порту "Південний" з пропускною спроможністю 2,1 тис. Тонн наливної продукції на добу і 0,75 тис. Тонн пакетованому продукції, а також резервуарний парк місткістю 100 тис. Тонн.

В кінці січня 2014 року "Дельта Вілмар СНД" відкрила в Південному завод з переробки насіння соняшнику потужністю 1,2 тис. Тонн / добу. За 2014/2015 маркетинговий рік (МР: вересень-серпень) компанія планувала переробити 370 тис. Тонн соняшнику з виходом на виробництво близько 150 тис. Тонн олії і стільки ж соняшникової шроту.

ПАТ "НВЦ" Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод "входить в топ-20 найбільших фармацевтичних виробників України. У 2016 році увійшов до десятки лідерів за обсягами аптечних продажів - 4,2% ринку.

БХФЗ є членом асоціації "Виробники ліків України" (аплуа).

за матеріалами Інтерфакс-Україна

Просмотров: 260

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

05 февраля 2018

Спіймана на обробці судна-порушника компанія "Авліта" в окупованому Криму взялася ховати свої розпізнавальні знаки- журналістське розслідування

Николаев
16 февраля 2018

Працівники НСЗ знову звернулися до Предизента з проханням вирішити проблему з невиплатою зарплат.

13 февраля 2018

НАБУ намагається розірвати угоду миколаївських портовиків на сімсот мільйонів

31 января 2018

СБУ підозрює в розкраданні коштів екс-керівника порту "Ольвія"

29 января 2018

На Миколаївській верфi SMG похвалилися ремонтом одразу п'яти суден

Одесса
09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

29 января 2018

Детективи НАБУ проводять обшуки в ДП «АМПУ» в Одесі - ЗМІ

22 января 2018

В порту Одеси прикордонники затримали озброєних молодиків. Ті кажуть, що "загралися"

Херсон
29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику