Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Миколаївська ОДА підписала меморандум зі стивідорною компанією «Ольвія» та бельгійсько-голландським портом «North Sea Port»

23 мая 2018 16:58:17

Результатом підписання документу може стати залучення близько 1,5 мільярда доларів інвестицій.


Меморандум про співробітництво між Миколаївською обласною державною адміністрацією, державним підприємством «Стивідорна компанія «Ольвія» та European public limited liability company «North Sea Port» (Королівство Бельгія/ Королівство Нідерланди) підписано у вівторок, 22 травня. Результатом його підписання може стати створення додаткових 300 робочих місць та залучення близько 1,5 мільярда доларів інвестицій.

Як повідомили в Миколаївській ОДА, представники бельгійських бізнесових кіл та потужних голландських компаній із взаємним візитом відвідали Миколаївську область після робочої поїздки у вересні 2017 року делегації Миколаївської області під керівництвом Олександра Кушніра, де було фахово презентовано інвестиційний потенціал Миколаївщини. Всього до Миколаївщини завітали 19 представників бельгійських та нідерландських компаній, Надзвичайний і повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Едуард Хукс, Другий секретар Посольства Королівства Нідерланди в Україні Джейхун Остовар.

У ході зустрічі представники бізнесу висловили свою високу зацікавленість у розвитку торгівельних зв’язків з миколаївськими підприємствами, зокрема портами і розглядають регіон як перспективний майданчик для реалізації спільних масштабних інвестиційних проектів.

Мметою Меморандуму є об’єднання зусиль, спрямованих на розвиток ділового співробітництва та покращення інвестиційного клімату. Крім цього, він сприятиме розширенню торгівлі між країнами з використанням можливостей державного підприємства «Стивідорна компанія «Ольвія» та European public limited liability company «North Sea Port» (Королівство Бельгія/Королівство Нідерланди). Також Меморандум сприятиме взаємному просуванню кожної зі сторін на міжнародному рівні - це стосується підтримки спеціальних заходів, зокрема ділових зустрічей, семінарів, конференцій, «круглих столів», форумів.

Керівник ДП «СК «Ольвія» Руслан Олейник розповів, що іноземній делегації вже проведено презентацію порту та проекти, які розробляються. За його словами, наразі є 8 проектів загальною вартістю 1,5 млрд доларів.  «Сумарно всі проекти зможуть збільшити  вантажну базу порту «Ольвія» від сьогоднішньої суми вантажообігу до 30 млн тонн», - сказав керівник порту. Крім цього, буде створено додатково 300 робочих місць до вже 650 існуючих, без врахування суміжних галузей. 

Олексій Савченко додав, що це можливість побудувати новітній сучасний порт, який буде відповідати всім міжнародним нормам. 

У планах іноземної делегації також відвідування найпотужніших підприємств морегосподарського комплексу та зустріч з представниками ділових кіл Миколаївщини.

Просмотров: 212

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

16 мая 2018

Окупанти в Криму порушили справу проти капітана українського риболовецького судна

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін