Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

У РФ визнали провальний результат програми розвитку анексованого Криму

21 июня 2017 11:18:03

Аудитори констатували відсутність ефективної системи управління, зростання заборгованості у сплаті податків і відставання з будівництва майже двох сотень запланованих об'єктів.


Рахункова палата (РП) РФ перевірила виконання федеральної цільової програми (ФЦП) «Соціально-економічний розвиток Криму і Севастополя до 2020 року». Аудитори констатували відсутність ефективної системи управління її реалізацією, низький рівень освоєння бюджету і відставання з будівництва майже двох сотень запланованих об'єктів.

Про це пише російський "Комерсант", посилаючись на дані перевірки Рахунковою палатою виконання вказаної програми.

Виникли питання і до дирекції з управління ФЦП. Аудитори підрахували, що обсяг коштів на фінансове забезпечення структури на 2016-2017 роки був не обгрунтований, а її керівництво щомісяця отримувало від 472 тис. До 607 тис. руб. РФ у вигляді платні (від $ 8 до $ 10,5 тис. за поточним курсом центробанку РФ). "Звертають на себе увагу диспропорції в організаційно-штатній структурі дирекції, а також значний обсяг коштів, спрямованих на виплати її співробітникам, - 84,9 млн руб., Або 78,6%", - говориться в звіті за підсумками перевірки. За даними перевірки, 30 з 60 штатних посад займають керівники та їх заступники.

У 2016 році середньомісячні виплати керівництву дирекції склали від 472,6 тис. руб. до 607,5 тис. руб., а співробітникам некерівної ланки - 302,8 тис. руб.

При цьому з передбачених планом зведення 448 об'єктів (початих в 2016 році) відставання зафіксовано по 180 об'єктах.

Мінекономіки РФ не має повного обсягу інформації про укладенні та виконанні контрактів щодо будівництв і об'єктів, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів, укладених з вищими органами виконавчої влади в окупованому Криму.

Станом на 1 січня 2017 року заборгованість по сплаті податків і зборів до бюджету Криму склала 665,9 млн руб., До бюджету Севастополя - 162,4 млн руб. МОжна констатувати, що заборгованість збільшилася з початку в 2016 року в 3,6 і 2,1 рази, відповідно.

Інформаційні системи Криму і Севастополя не відповідають єдиним вимогам до регіональних і муніципальних інформаційних систем в сфері закупівель товарів, робіт, послуг для забезпечення державних і муніципальних потреб. «Відзначаються значні ризики, пов'язані з повнотою і достовірністю інформації при інтеграції зазначених інформаційних систем з єдиною інформаційною системою в сфері держзакупівель», - йдеться в листі.

Там же вказується, що Мінекономіки РФ не має повним обсягом інформації про укладенні та виконанні контрактів щодо будівництв і об'єктів, що фінансуються за рахунок бюджетних коштів, укладених з вищими органами виконавчої влади в Криму і Севастополі. Севастополь і Крим повинні були підготувати спільно з Мінекономіки близько 40 документів територіального планування та містобудівного зонування, однак вони за станом на травень 2017 роки не узгоджені і не затверджені.

У Криму відсутні відомості про склад платників податків-льготополучателей і необхідні дані для розрахунку оцінки ефективності наданих податкових пільг по їх видах і категоріях - це спричинило «неякісне і неповноцінне» проведення обліку податкових пільг. Не краща ситуація і з дебіторською заборгованістю: за 2016 рік у Криму та Севастополі вона зросла в 1,9 і 2,3 рази, склавши 9,1 млрд руб. і 2,7 млрд руб. відповідно.

За даними видання, 30 травня голова СП Тетяна Голікова направила віце-прем'єру Дмитру Козаку лист, в якому на семи аркушах описані підсумки роботи аудиторів. Як указивют у виданні, копія документа є в редакції, але в СП відмовилися підтвердити інформацію про лист.

Просмотров: 589

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

05 февраля 2018

Спіймана на обробці судна-порушника компанія "Авліта" в окупованому Криму взялася ховати свої розпізнавальні знаки- журналістське розслідування

Николаев
16 февраля 2018

Працівники НСЗ знову звернулися до Предизента з проханням вирішити проблему з невиплатою зарплат.

13 февраля 2018

НАБУ намагається розірвати угоду миколаївських портовиків на сімсот мільйонів

31 января 2018

СБУ підозрює в розкраданні коштів екс-керівника порту "Ольвія"

29 января 2018

На Миколаївській верфi SMG похвалилися ремонтом одразу п'яти суден

Одесса
09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

29 января 2018

Детективи НАБУ проводять обшуки в ДП «АМПУ» в Одесі - ЗМІ

22 января 2018

В порту Одеси прикордонники затримали озброєних молодиків. Ті кажуть, що "загралися"

Херсон
29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику