Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Співробітники Херсонеського маяка в окупованому Криму вже поскаржились Путіну, а пенсіонери з відомчих будинків Севастополя також опинились під загрозою виселення

04 сентября 2017 16:05:33

За законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення


Мешканці вулиці Херсонеський маяк в окупованому Севестополі (АРК, в окупації з 2014 р.), то вони написали президенту країни-окупанта ВолодимируПутіну з відправкою копій в Генеральну прокуратуру, в.о. "губернатора" Севастополя, уповноваженому з прав людини і та ін.

Про це повідомив кримський блогер Юрій Юхансон, який вперше і озвучив публічно існуючу проблему, додавши відповідні фото (див. додатки).

Нагадаємо, житлова контора при Міноборони РФ вказала жителям трьох будинків при маяку на двері. У радянський період при наймі на роботу в якості вільнонайманих ЧФ люди отримали ордери на вселення в будинку по вул. Херсонеський маяк. Після вселення ордери були здані в відповідну службу ЧФ. 

При прийомі на роботу людям було роз'яснено, що відповідно до ст. 125 ЖК Української РСР, після завершення трудових відносин сім'ї працівників зі стажем 10 років і більше не можуть бути виселені без надання рівноцінного житла. За радянських же час квартири в цих трьох будинках були віднесені рішенням Севастопольського міськвиконкому до службового житла в.ч. 49485 ЧФ.

Після розпаду СРСР житло перейшло у власність міста Севастополя, але за угодою про розподіл ЧФ 1995 року був передано в оренду МО РФ. Протягом 1997-2013 років мешканці неодноразово зверталися до керівництва ЧФ з проханням про видачу їм документів на право проживання, на що керівництво флоту відповідало, що будинки належать Україні, ЧФ РФ є всього лише орендарем і ніяких прав на видачу таких документів не має. Підставою для проживання в той період, як я розумію, була запис в будинкових книгах і прописка в паспорті - розповів Юхансон.

Відповідно до п.6 рішення №7156 Севастопольської міськради від 17 березня 2014 року, державна власність України, яка перебуває на території Севастополя на момент анексії півострова РФ "перейшла у власність міста Севастополя".

Однак уже в березні 2015 року без попередження мешканців ці будинки розпорядженням №195-РП Уряд Севастополя передало в федеральну власність.

І ось в січні 2016 року мешканці будинків отримали повідомлення з вимогою надати документи на право проживання в "Південьрегіонжитло" або готуватися "на вихід".

Нагадаємо, що за законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення мешканців Херсонеського маяка.

За тим же сценарієм, розповідає блогер, готується і виселення пенсіонерів-мешканців так званого "московського дому" окупованого Севастополя, які проходили службу в Чорноморському флоті СРСР та РФ. 

Чиновники міністерства оборони РФ доводять, що квартири офіцерів, що виходили на пенсію, були неправомірно переведені в статус неслужбового житла. Також неправомірно, на думку чиновників, ці квартири були надані в якості житла, гарантованого військовослужбовцям при виході на пенсію.

За словами Юхансона, квартири, про які йде мова, свого часу були побудовані для "чорноморців" урядом Москви і знаходилися в його реєстрі спеціалізованого житлового фонду. Всього 18 так званих «московських будинків» на восьми вулицях. При виході на пенсію військовослужбовці Чорноморського флоту рішенням командування отримували в безоплатне користування квартири, в яких проживали. Їх статус змінювався на «неслужбовий». Зараз з'ясувалося, що командування флоту не мало таких повноважень. Квартири повинні знову стати службовими і перейти чинним офіцерам країни-окупанта.

Просмотров: 557

Фоторепортаж
[177.25 кб] - просмотреть
[258.41 кб] - просмотреть
[224.2 кб] - просмотреть
[136.21 кб] - просмотреть
[131.49 кб] - просмотреть

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

16 мая 2018

Окупанти в Криму порушили справу проти капітана українського риболовецького судна

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін