Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Співробітники Херсонеського маяка в окупованому Криму вже поскаржились Путіну, а пенсіонери з відомчих будинків Севастополя також опинились під загрозою виселення

04 сентября 2017 16:05:33

За законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення


Мешканці вулиці Херсонеський маяк в окупованому Севестополі (АРК, в окупації з 2014 р.), то вони написали президенту країни-окупанта ВолодимируПутіну з відправкою копій в Генеральну прокуратуру, в.о. "губернатора" Севастополя, уповноваженому з прав людини і та ін.

Про це повідомив кримський блогер Юрій Юхансон, який вперше і озвучив публічно існуючу проблему, додавши відповідні фото (див. додатки).

Нагадаємо, житлова контора при Міноборони РФ вказала жителям трьох будинків при маяку на двері. У радянський період при наймі на роботу в якості вільнонайманих ЧФ люди отримали ордери на вселення в будинку по вул. Херсонеський маяк. Після вселення ордери були здані в відповідну службу ЧФ. 

При прийомі на роботу людям було роз'яснено, що відповідно до ст. 125 ЖК Української РСР, після завершення трудових відносин сім'ї працівників зі стажем 10 років і більше не можуть бути виселені без надання рівноцінного житла. За радянських же час квартири в цих трьох будинках були віднесені рішенням Севастопольського міськвиконкому до службового житла в.ч. 49485 ЧФ.

Після розпаду СРСР житло перейшло у власність міста Севастополя, але за угодою про розподіл ЧФ 1995 року був передано в оренду МО РФ. Протягом 1997-2013 років мешканці неодноразово зверталися до керівництва ЧФ з проханням про видачу їм документів на право проживання, на що керівництво флоту відповідало, що будинки належать Україні, ЧФ РФ є всього лише орендарем і ніяких прав на видачу таких документів не має. Підставою для проживання в той період, як я розумію, була запис в будинкових книгах і прописка в паспорті - розповів Юхансон.

Відповідно до п.6 рішення №7156 Севастопольської міськради від 17 березня 2014 року, державна власність України, яка перебуває на території Севастополя на момент анексії півострова РФ "перейшла у власність міста Севастополя".

Однак уже в березні 2015 року без попередження мешканців ці будинки розпорядженням №195-РП Уряд Севастополя передало в федеральну власність.

І ось в січні 2016 року мешканці будинків отримали повідомлення з вимогою надати документи на право проживання в "Південьрегіонжитло" або готуватися "на вихід".

Нагадаємо, що за законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення мешканців Херсонеського маяка.

За тим же сценарієм, розповідає блогер, готується і виселення пенсіонерів-мешканців так званого "московського дому" окупованого Севастополя, які проходили службу в Чорноморському флоті СРСР та РФ. 

Чиновники міністерства оборони РФ доводять, що квартири офіцерів, що виходили на пенсію, були неправомірно переведені в статус неслужбового житла. Також неправомірно, на думку чиновників, ці квартири були надані в якості житла, гарантованого військовослужбовцям при виході на пенсію.

За словами Юхансона, квартири, про які йде мова, свого часу були побудовані для "чорноморців" урядом Москви і знаходилися в його реєстрі спеціалізованого житлового фонду. Всього 18 так званих «московських будинків» на восьми вулицях. При виході на пенсію військовослужбовці Чорноморського флоту рішенням командування отримували в безоплатне користування квартири, в яких проживали. Їх статус змінювався на «неслужбовий». Зараз з'ясувалося, що командування флоту не мало таких повноважень. Квартири повинні знову стати службовими і перейти чинним офіцерам країни-окупанта.

Просмотров: 229

Фоторепортаж
[177.25 кб] - просмотреть
[258.41 кб] - просмотреть
[224.2 кб] - просмотреть
[136.21 кб] - просмотреть
[131.49 кб] - просмотреть

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 ноября 2017

"Моряк" з голодною командою зайшов у порт окупованого Криму

15 ноября 2017

В окупованому Криму похвалилися, що виловили на 20% більше хамси, якій загрожує зникнення

14 ноября 2017

Судновласник покинув судно з екіпажем біля берегів окупованого Криму- РПСМ

13 ноября 2017

Окупанти засудили екс-керівника Ялтинського порту до 4,5 років позбавлення волі

Николаев
20 ноября 2017

Гройсман доручив протягом тижня вирішити питання погашення зарплатних боргів на суднобудівних підприємствах "Укроборонпрому"

20 ноября 2017

"Укроборонпром" покладає відповідальність за долю Миколаївського суднобудівного заводу на МЕРТ

20 ноября 2017

Банки-банкрути «зжерли» понад 77 млн гривень вкладів порту Ольвія - ЗМІ

15 ноября 2017

Заводчани-мітингарі розблокували міст у Миколаєві, аге погрожують згодом перекрити вже обидва

Одесса
06 ноября 2017

АМКУ може оштрафувати «Євротермінал» на 10% річного доходу

31 октября 2017

Для морських піхотинців поблизу Одеси будують сучасне військове містечко

31 октября 2017

ОПЗ збільшив чистий збиток на 8%

30 октября 2017

Військова прокуратура розслідує події на території військової частини в Одесі

Херсон
03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку

06 октября 2017

СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного поста «Херсон-порт»