Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Співробітники Херсонеського маяка в окупованому Криму вже поскаржились Путіну, а пенсіонери з відомчих будинків Севастополя також опинились під загрозою виселення

04 сентября 2017 16:05:33

За законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення


Мешканці вулиці Херсонеський маяк в окупованому Севестополі (АРК, в окупації з 2014 р.), то вони написали президенту країни-окупанта ВолодимируПутіну з відправкою копій в Генеральну прокуратуру, в.о. "губернатора" Севастополя, уповноваженому з прав людини і та ін.

Про це повідомив кримський блогер Юрій Юхансон, який вперше і озвучив публічно існуючу проблему, додавши відповідні фото (див. додатки).

Нагадаємо, житлова контора при Міноборони РФ вказала жителям трьох будинків при маяку на двері. У радянський період при наймі на роботу в якості вільнонайманих ЧФ люди отримали ордери на вселення в будинку по вул. Херсонеський маяк. Після вселення ордери були здані в відповідну службу ЧФ. 

При прийомі на роботу людям було роз'яснено, що відповідно до ст. 125 ЖК Української РСР, після завершення трудових відносин сім'ї працівників зі стажем 10 років і більше не можуть бути виселені без надання рівноцінного житла. За радянських же час квартири в цих трьох будинках були віднесені рішенням Севастопольського міськвиконкому до службового житла в.ч. 49485 ЧФ.

Після розпаду СРСР житло перейшло у власність міста Севастополя, але за угодою про розподіл ЧФ 1995 року був передано в оренду МО РФ. Протягом 1997-2013 років мешканці неодноразово зверталися до керівництва ЧФ з проханням про видачу їм документів на право проживання, на що керівництво флоту відповідало, що будинки належать Україні, ЧФ РФ є всього лише орендарем і ніяких прав на видачу таких документів не має. Підставою для проживання в той період, як я розумію, була запис в будинкових книгах і прописка в паспорті - розповів Юхансон.

Відповідно до п.6 рішення №7156 Севастопольської міськради від 17 березня 2014 року, державна власність України, яка перебуває на території Севастополя на момент анексії півострова РФ "перейшла у власність міста Севастополя".

Однак уже в березні 2015 року без попередження мешканців ці будинки розпорядженням №195-РП Уряд Севастополя передало в федеральну власність.

І ось в січні 2016 року мешканці будинків отримали повідомлення з вимогою надати документи на право проживання в "Південьрегіонжитло" або готуватися "на вихід".

Нагадаємо, що за законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення мешканців Херсонеського маяка.

За тим же сценарієм, розповідає блогер, готується і виселення пенсіонерів-мешканців так званого "московського дому" окупованого Севастополя, які проходили службу в Чорноморському флоті СРСР та РФ. 

Чиновники міністерства оборони РФ доводять, що квартири офіцерів, що виходили на пенсію, були неправомірно переведені в статус неслужбового житла. Також неправомірно, на думку чиновників, ці квартири були надані в якості житла, гарантованого військовослужбовцям при виході на пенсію.

За словами Юхансона, квартири, про які йде мова, свого часу були побудовані для "чорноморців" урядом Москви і знаходилися в його реєстрі спеціалізованого житлового фонду. Всього 18 так званих «московських будинків» на восьми вулицях. При виході на пенсію військовослужбовці Чорноморського флоту рішенням командування отримували в безоплатне користування квартири, в яких проживали. Їх статус змінювався на «неслужбовий». Зараз з'ясувалося, що командування флоту не мало таких повноважень. Квартири повинні знову стати службовими і перейти чинним офіцерам країни-окупанта.

Просмотров: 318

Фоторепортаж
[177.25 кб] - просмотреть
[258.41 кб] - просмотреть
[224.2 кб] - просмотреть
[136.21 кб] - просмотреть
[131.49 кб] - просмотреть

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

05 февраля 2018

Спіймана на обробці судна-порушника компанія "Авліта" в окупованому Криму взялася ховати свої розпізнавальні знаки- журналістське розслідування

Николаев
16 февраля 2018

Працівники НСЗ знову звернулися до Предизента з проханням вирішити проблему з невиплатою зарплат.

13 февраля 2018

НАБУ намагається розірвати угоду миколаївських портовиків на сімсот мільйонів

31 января 2018

СБУ підозрює в розкраданні коштів екс-керівника порту "Ольвія"

29 января 2018

На Миколаївській верфi SMG похвалилися ремонтом одразу п'яти суден

Одесса
09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

29 января 2018

Детективи НАБУ проводять обшуки в ДП «АМПУ» в Одесі - ЗМІ

22 января 2018

В порту Одеси прикордонники затримали озброєних молодиків. Ті кажуть, що "загралися"

Херсон
29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику