Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Співробітники Херсонеського маяка в окупованому Криму вже поскаржились Путіну, а пенсіонери з відомчих будинків Севастополя також опинились під загрозою виселення

04 сентября 2017 16:05:33

За законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення


Мешканці вулиці Херсонеський маяк в окупованому Севестополі (АРК, в окупації з 2014 р.), то вони написали президенту країни-окупанта ВолодимируПутіну з відправкою копій в Генеральну прокуратуру, в.о. "губернатора" Севастополя, уповноваженому з прав людини і та ін.

Про це повідомив кримський блогер Юрій Юхансон, який вперше і озвучив публічно існуючу проблему, додавши відповідні фото (див. додатки).

Нагадаємо, житлова контора при Міноборони РФ вказала жителям трьох будинків при маяку на двері. У радянський період при наймі на роботу в якості вільнонайманих ЧФ люди отримали ордери на вселення в будинку по вул. Херсонеський маяк. Після вселення ордери були здані в відповідну службу ЧФ. 

При прийомі на роботу людям було роз'яснено, що відповідно до ст. 125 ЖК Української РСР, після завершення трудових відносин сім'ї працівників зі стажем 10 років і більше не можуть бути виселені без надання рівноцінного житла. За радянських же час квартири в цих трьох будинках були віднесені рішенням Севастопольського міськвиконкому до службового житла в.ч. 49485 ЧФ.

Після розпаду СРСР житло перейшло у власність міста Севастополя, але за угодою про розподіл ЧФ 1995 року був передано в оренду МО РФ. Протягом 1997-2013 років мешканці неодноразово зверталися до керівництва ЧФ з проханням про видачу їм документів на право проживання, на що керівництво флоту відповідало, що будинки належать Україні, ЧФ РФ є всього лише орендарем і ніяких прав на видачу таких документів не має. Підставою для проживання в той період, як я розумію, була запис в будинкових книгах і прописка в паспорті - розповів Юхансон.

Відповідно до п.6 рішення №7156 Севастопольської міськради від 17 березня 2014 року, державна власність України, яка перебуває на території Севастополя на момент анексії півострова РФ "перейшла у власність міста Севастополя".

Однак уже в березні 2015 року без попередження мешканців ці будинки розпорядженням №195-РП Уряд Севастополя передало в федеральну власність.

І ось в січні 2016 року мешканці будинків отримали повідомлення з вимогою надати документи на право проживання в "Південьрегіонжитло" або готуватися "на вихід".

Нагадаємо, що за законами країни-окупанта чиновники МО РФ мають юридичні підстави для виселення мешканців Херсонеського маяка.

За тим же сценарієм, розповідає блогер, готується і виселення пенсіонерів-мешканців так званого "московського дому" окупованого Севастополя, які проходили службу в Чорноморському флоті СРСР та РФ. 

Чиновники міністерства оборони РФ доводять, що квартири офіцерів, що виходили на пенсію, були неправомірно переведені в статус неслужбового житла. Також неправомірно, на думку чиновників, ці квартири були надані в якості житла, гарантованого військовослужбовцям при виході на пенсію.

За словами Юхансона, квартири, про які йде мова, свого часу були побудовані для "чорноморців" урядом Москви і знаходилися в його реєстрі спеціалізованого житлового фонду. Всього 18 так званих «московських будинків» на восьми вулицях. При виході на пенсію військовослужбовці Чорноморського флоту рішенням командування отримували в безоплатне користування квартири, в яких проживали. Їх статус змінювався на «неслужбовий». Зараз з'ясувалося, що командування флоту не мало таких повноважень. Квартири повинні знову стати службовими і перейти чинним офіцерам країни-окупанта.

Просмотров: 122

Фоторепортаж
[177.25 кб] - просмотреть
[258.41 кб] - просмотреть
[224.2 кб] - просмотреть
[136.21 кб] - просмотреть
[131.49 кб] - просмотреть

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
18 сентября 2017

Окупанти видали медаль і відбирають землю: мешканці кримського Ласпі можуть втратити коштовні ділянки

12 сентября 2017

ЄС не визнає проведені окупантами вибори "губернатора Севастополя" у Криму

06 сентября 2017

ЄС може додати до списку санкцій ще одну кримську компанію

04 сентября 2017

Співробітники Херсонеського маяка в окупованому Криму вже поскаржились Путіну, а пенсіонери з відомчих будинків Севастополя також опинились під загрозою виселення

Николаев
21 сентября 2017

«НІБУЛОН» спустив на воду днопоглиблювальне судно

21 сентября 2017

Миколаївська ОДА заявила про ініціювання технічного аудиту активів Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61-го комунара

21 сентября 2017

Черговий мітинг працівників заводу 61 комунара вилився у перекриття магістральної дороги (оновлено)

19 сентября 2017

СБУ провела обшуки на миколаївському заводі через постачання обладнання для заводів воєнпрому РФ

Одесса
19 сентября 2017

Прокуратура не згодна з рішенням суду та готує апеляційну скаргу на виправдувальний вирок щодо фігурантів «справи 2 травня»

19 сентября 2017

Суд у Чорноморську виправдав проросійських учасників заворушень 2 травня 2014 року

16 сентября 2017

Командувач ВМС сподівається, що проект нового ракетного катера буде готовий вже в цьому місяці

16 сентября 2017

Корвет «Вінниця» піднімуть в сухий док, щоб визначитися з його долею - Воронченко

Херсон
22 августа 2017

АМПУ проведе днопоглиблення в порту Херсон

11 августа 2017

в ХДМА розповіли про спробу рейдерського захоплення

22 мая 2017

У Новинського похвалилися, що подовжили суховантаж на 23 метри

22 мая 2017

У Генічеському районі перекинувся човен з рибалками, є загиблі