Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Компанію, що здійснює днопоглиблення в Южному, звинувачують у підкупі чиновників, – ЗМІ

12 сентября 2017 10:19:58

Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International.


Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International. 

Зібрати досьє на компанію антикорупціонерам допомагала кампанія "Викрий корупціонера" (Unmask the Corrupt) - розповідає "Бізнес".

Як свідчать зібрані Transparency International матеріали, "структури СССС (China Communications Construction Company – материнська компанія China Harbour Engineering company Ltd) "прославилися" сумнівними методами роботи в країнах, що розвиваються: підкупом урядових чиновників, фінансовими вливаннями в структури родичів керівників держави і завищенням вартості реалізації проектів". У досьє компанії містяться докази того, що СССС та її дочірніми підприємствами завдавалася шкода інтересам суспільства і навколишньму середовищу.

У 2015 році уряд Шрі-Ланки призупинив проект зі спорудження порту під управлінням СССС  у зв'язку з відсутністю прозорості, відповідних урядових дозволів та недотриманням стандартів захисту навколишнього середовища. Наразі угода розслідується урядової ревізійною комісією. З 2011 по 2017 рік компанію CCCC відсторонили від участі в проектах з будівництва мостів та доріг, що фінансуються Світовим банком, за шахрайство під час роботи над проектом на Філіппінах. На період з 2014 по 2017 рік Африканський банк розвитку наклав заборону на одну з дочірніх компаній СССС за шахрайство і таємні домовленості під час проведення тендеру на будівництво дороги в Демократичній Республіці Конго.

Згадується в звіті і безпосередньо сама China Harbour. Згідно з доповіддю 2011 року, складеною Головним фінансовим інспектором Ямайки, проект із будівництва дороги вартістю 400 млн дол. США між компанією China Harbour Engineering company Ltd і урядом Ямайки характеризувався відсутністю прозорості і належного рівня конкуренції, не відповідав нормам якості. Дочірня компанія СССС попалася на переказі 1,2 млн дол. США на рахунки місцевої компанії, відповідальної за укладання контракту. Подарунок призначався для ремонту офісів комісії.

В Україні China Harbour з'явилася тільки в цьому році, але вже встигла отримати від Адміністрації морських портів України кілька великих замовлень на днопоглиблення на суму понад 1,6 млрд грн. Найближчим часом китайський днопоглиблювач має намір взяти участь у торгах на проведення днопоглиблення у Чорноморському морському порту. 

за матеріалами УН

Просмотров: 461

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
21 июня 2018

Суд РФ відхилив скаргу Siemens у справі про турбінах для окупованого росіянами Криму

01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін