Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Компанію, що здійснює днопоглиблення в Южному, звинувачують у підкупі чиновників, – ЗМІ

12 сентября 2017 10:19:58

Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International.


Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International. 

Зібрати досьє на компанію антикорупціонерам допомагала кампанія "Викрий корупціонера" (Unmask the Corrupt) - розповідає "Бізнес".

Як свідчать зібрані Transparency International матеріали, "структури СССС (China Communications Construction Company – материнська компанія China Harbour Engineering company Ltd) "прославилися" сумнівними методами роботи в країнах, що розвиваються: підкупом урядових чиновників, фінансовими вливаннями в структури родичів керівників держави і завищенням вартості реалізації проектів". У досьє компанії містяться докази того, що СССС та її дочірніми підприємствами завдавалася шкода інтересам суспільства і навколишньму середовищу.

У 2015 році уряд Шрі-Ланки призупинив проект зі спорудження порту під управлінням СССС  у зв'язку з відсутністю прозорості, відповідних урядових дозволів та недотриманням стандартів захисту навколишнього середовища. Наразі угода розслідується урядової ревізійною комісією. З 2011 по 2017 рік компанію CCCC відсторонили від участі в проектах з будівництва мостів та доріг, що фінансуються Світовим банком, за шахрайство під час роботи над проектом на Філіппінах. На період з 2014 по 2017 рік Африканський банк розвитку наклав заборону на одну з дочірніх компаній СССС за шахрайство і таємні домовленості під час проведення тендеру на будівництво дороги в Демократичній Республіці Конго.

Згадується в звіті і безпосередньо сама China Harbour. Згідно з доповіддю 2011 року, складеною Головним фінансовим інспектором Ямайки, проект із будівництва дороги вартістю 400 млн дол. США між компанією China Harbour Engineering company Ltd і урядом Ямайки характеризувався відсутністю прозорості і належного рівня конкуренції, не відповідав нормам якості. Дочірня компанія СССС попалася на переказі 1,2 млн дол. США на рахунки місцевої компанії, відповідальної за укладання контракту. Подарунок призначався для ремонту офісів комісії.

В Україні China Harbour з'явилася тільки в цьому році, але вже встигла отримати від Адміністрації морських портів України кілька великих замовлень на днопоглиблення на суму понад 1,6 млрд грн. Найближчим часом китайський днопоглиблювач має намір взяти участь у торгах на проведення днопоглиблення у Чорноморському морському порту. 

за матеріалами УН

Просмотров: 356

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

05 февраля 2018

Спіймана на обробці судна-порушника компанія "Авліта" в окупованому Криму взялася ховати свої розпізнавальні знаки- журналістське розслідування

Николаев
20 февраля 2018

Майно Миколаївського морпорту оцінять за 15 тисяч гривень

16 февраля 2018

Працівники НСЗ знову звернулися до Предизента з проханням вирішити проблему з невиплатою зарплат.

13 февраля 2018

НАБУ намагається розірвати угоду миколаївських портовиків на сімсот мільйонів

31 января 2018

СБУ підозрює в розкраданні коштів екс-керівника порту "Ольвія"

Одесса
09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

29 января 2018

Детективи НАБУ проводять обшуки в ДП «АМПУ» в Одесі - ЗМІ

22 января 2018

В порту Одеси прикордонники затримали озброєних молодиків. Ті кажуть, що "загралися"

Херсон
29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику