Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Компанію, що здійснює днопоглиблення в Южному, звинувачують у підкупі чиновників, – ЗМІ

12 сентября 2017 10:19:58

Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International.


Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International. 

Зібрати досьє на компанію антикорупціонерам допомагала кампанія "Викрий корупціонера" (Unmask the Corrupt) - розповідає "Бізнес".

Як свідчать зібрані Transparency International матеріали, "структури СССС (China Communications Construction Company – материнська компанія China Harbour Engineering company Ltd) "прославилися" сумнівними методами роботи в країнах, що розвиваються: підкупом урядових чиновників, фінансовими вливаннями в структури родичів керівників держави і завищенням вартості реалізації проектів". У досьє компанії містяться докази того, що СССС та її дочірніми підприємствами завдавалася шкода інтересам суспільства і навколишньму середовищу.

У 2015 році уряд Шрі-Ланки призупинив проект зі спорудження порту під управлінням СССС  у зв'язку з відсутністю прозорості, відповідних урядових дозволів та недотриманням стандартів захисту навколишнього середовища. Наразі угода розслідується урядової ревізійною комісією. З 2011 по 2017 рік компанію CCCC відсторонили від участі в проектах з будівництва мостів та доріг, що фінансуються Світовим банком, за шахрайство під час роботи над проектом на Філіппінах. На період з 2014 по 2017 рік Африканський банк розвитку наклав заборону на одну з дочірніх компаній СССС за шахрайство і таємні домовленості під час проведення тендеру на будівництво дороги в Демократичній Республіці Конго.

Згадується в звіті і безпосередньо сама China Harbour. Згідно з доповіддю 2011 року, складеною Головним фінансовим інспектором Ямайки, проект із будівництва дороги вартістю 400 млн дол. США між компанією China Harbour Engineering company Ltd і урядом Ямайки характеризувався відсутністю прозорості і належного рівня конкуренції, не відповідав нормам якості. Дочірня компанія СССС попалася на переказі 1,2 млн дол. США на рахунки місцевої компанії, відповідальної за укладання контракту. Подарунок призначався для ремонту офісів комісії.

В Україні China Harbour з'явилася тільки в цьому році, але вже встигла отримати від Адміністрації морських портів України кілька великих замовлень на днопоглиблення на суму понад 1,6 млрд грн. Найближчим часом китайський днопоглиблювач має намір взяти участь у торгах на проведення днопоглиблення у Чорноморському морському порту. 

за матеріалами УН

Просмотров: 193

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
18 сентября 2017

Окупанти видали медаль і відбирають землю: мешканці кримського Ласпі можуть втратити коштовні ділянки

12 сентября 2017

ЄС не визнає проведені окупантами вибори "губернатора Севастополя" у Криму

06 сентября 2017

ЄС може додати до списку санкцій ще одну кримську компанію

04 сентября 2017

Співробітники Херсонеського маяка в окупованому Криму вже поскаржились Путіну, а пенсіонери з відомчих будинків Севастополя також опинились під загрозою виселення

Николаев
21 сентября 2017

«НІБУЛОН» спустив на воду днопоглиблювальне судно

21 сентября 2017

Миколаївська ОДА заявила про ініціювання технічного аудиту активів Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61-го комунара

21 сентября 2017

Черговий мітинг працівників заводу 61 комунара вилився у перекриття магістральної дороги (оновлено)

19 сентября 2017

СБУ провела обшуки на миколаївському заводі через постачання обладнання для заводів воєнпрому РФ

Одесса
19 сентября 2017

Прокуратура не згодна з рішенням суду та готує апеляційну скаргу на виправдувальний вирок щодо фігурантів «справи 2 травня»

19 сентября 2017

Суд у Чорноморську виправдав проросійських учасників заворушень 2 травня 2014 року

16 сентября 2017

Командувач ВМС сподівається, що проект нового ракетного катера буде готовий вже в цьому місяці

16 сентября 2017

Корвет «Вінниця» піднімуть в сухий док, щоб визначитися з його долею - Воронченко

Херсон
22 августа 2017

АМПУ проведе днопоглиблення в порту Херсон

11 августа 2017

в ХДМА розповіли про спробу рейдерського захоплення

22 мая 2017

У Новинського похвалилися, що подовжили суховантаж на 23 метри

22 мая 2017

У Генічеському районі перекинувся човен з рибалками, є загиблі