Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Компанію, що здійснює днопоглиблення в Южному, звинувачують у підкупі чиновників, – ЗМІ

12 сентября 2017 10:19:58

Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International.


Основний підрядник Адміністрації морських портів України китайська компанія China Harbour Engineering company Ltd потрапила в санкційний список Міжнародної неурядової організації Transparency International. 

Зібрати досьє на компанію антикорупціонерам допомагала кампанія "Викрий корупціонера" (Unmask the Corrupt) - розповідає "Бізнес".

Як свідчать зібрані Transparency International матеріали, "структури СССС (China Communications Construction Company – материнська компанія China Harbour Engineering company Ltd) "прославилися" сумнівними методами роботи в країнах, що розвиваються: підкупом урядових чиновників, фінансовими вливаннями в структури родичів керівників держави і завищенням вартості реалізації проектів". У досьє компанії містяться докази того, що СССС та її дочірніми підприємствами завдавалася шкода інтересам суспільства і навколишньму середовищу.

У 2015 році уряд Шрі-Ланки призупинив проект зі спорудження порту під управлінням СССС  у зв'язку з відсутністю прозорості, відповідних урядових дозволів та недотриманням стандартів захисту навколишнього середовища. Наразі угода розслідується урядової ревізійною комісією. З 2011 по 2017 рік компанію CCCC відсторонили від участі в проектах з будівництва мостів та доріг, що фінансуються Світовим банком, за шахрайство під час роботи над проектом на Філіппінах. На період з 2014 по 2017 рік Африканський банк розвитку наклав заборону на одну з дочірніх компаній СССС за шахрайство і таємні домовленості під час проведення тендеру на будівництво дороги в Демократичній Республіці Конго.

Згадується в звіті і безпосередньо сама China Harbour. Згідно з доповіддю 2011 року, складеною Головним фінансовим інспектором Ямайки, проект із будівництва дороги вартістю 400 млн дол. США між компанією China Harbour Engineering company Ltd і урядом Ямайки характеризувався відсутністю прозорості і належного рівня конкуренції, не відповідав нормам якості. Дочірня компанія СССС попалася на переказі 1,2 млн дол. США на рахунки місцевої компанії, відповідальної за укладання контракту. Подарунок призначався для ремонту офісів комісії.

В Україні China Harbour з'явилася тільки в цьому році, але вже встигла отримати від Адміністрації морських портів України кілька великих замовлень на днопоглиблення на суму понад 1,6 млрд грн. Найближчим часом китайський днопоглиблювач має намір взяти участь у торгах на проведення днопоглиблення у Чорноморському морському порту. 

за матеріалами УН

Просмотров: 289

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 ноября 2017

"Моряк" з голодною командою зайшов у порт окупованого Криму

15 ноября 2017

В окупованому Криму похвалилися, що виловили на 20% більше хамси, якій загрожує зникнення

14 ноября 2017

Судновласник покинув судно з екіпажем біля берегів окупованого Криму- РПСМ

13 ноября 2017

Окупанти засудили екс-керівника Ялтинського порту до 4,5 років позбавлення волі

Николаев
20 ноября 2017

Гройсман доручив протягом тижня вирішити питання погашення зарплатних боргів на суднобудівних підприємствах "Укроборонпрому"

20 ноября 2017

"Укроборонпром" покладає відповідальність за долю Миколаївського суднобудівного заводу на МЕРТ

20 ноября 2017

Банки-банкрути «зжерли» понад 77 млн гривень вкладів порту Ольвія - ЗМІ

15 ноября 2017

Заводчани-мітингарі розблокували міст у Миколаєві, аге погрожують згодом перекрити вже обидва

Одесса
06 ноября 2017

АМКУ може оштрафувати «Євротермінал» на 10% річного доходу

31 октября 2017

Для морських піхотинців поблизу Одеси будують сучасне військове містечко

31 октября 2017

ОПЗ збільшив чистий збиток на 8%

30 октября 2017

Військова прокуратура розслідує події на території військової частини в Одесі

Херсон
03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку

06 октября 2017

СБУ викрила на хабарі головного інспектора митного поста «Херсон-порт»