Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Морський порт Чорноморськ відвідали представники групи «Egis International»

30 ноября 2017 11:31:40

Ключовими темами обговорення стали питання державно-приватного партнерства


З метою підготовки попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) розвитку морського порту Чорноморськ з урахуванням залучення приватних інвестицій, цього тижня відбувся візит представників групи «Egis International», а також фахівців технічного офісу Міністерства інфраструктури України та ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ)  до Іллічівської філії АМПУ.

Підготовка попереднього ТЕО розвитку морського порту Чорноморськ здійснюється в рамках проекту «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії України», який фінансується Європейським Союзом.

Під час робочої зустрічі гості обговорили з керівництвом і фахівцями Іллічівської філії ДП «АМПУ» специфіку виробничої діяльності порту, найближчі проекти щодо днопоглиблення акваторії та реконструкції причалів, а також цілий ряд інших питань, що стосуються ефективної роботи підприємства - розповіли в АМПУ.

Ключовими темами обговорення стали питання державно-приватного партнерства, у тому числі взаємодія Іллічівської філії АМПУ з портовими операторами, формування єдиної тарифної політики, створення в порту прозорих і зрозумілих умов для ведення бізнесу – все те, що робить порт привабливим для інвестора.

«Сьогодні нам приємно спостерігати позитивну динаміку розвитку приватного портового бізнесу в Україні за активної підтримки держави і в постійному діалозі з профільними державними структурами, зокрема, АМПУ. Впевнені, така тісна співпраця вже у найближчій перспективі призведе до збільшення обсягів приватних інвестицій, а з ними і до зростання вантажопотоку в українських портах», — зазначив за результатами обговорення Ян Шилє, керівник групи «Egis International», старший експерт з розвитку морських портів (Нідерланди), що займається українським напрямом з 2003 року.

Під час візиту учасники робочої зустрічі також ознайомилися з виробничими потужностями та інфраструктурою порту, а також побували на території одного з портових операторів – ТОВ «СП Рісоіл термінал», де зустрілися з керівництвом компанії. Члени делегації обговорили найбільш актуальні питання розвитку агробізнесу, взаємодію органів влади і бізнесу, ефективність інвестицій тощо.

Нагадаємо, раніше, 12 травня 2017 року ДП «АМПУ» та ТОВ «СП Рісоіл термінал» підписали меморандум про співпрацю з метою збільшення обсягу вантажопотоку до Чорноморського морського порту з одночасним збільшенням рівня глибин.

Просмотров: 370

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

Николаев
15 марта 2018

В будівлі мерії питання про виділення землі для АМПУ закрите - в.о. міського голови

15 марта 2018

Відбувся перший тур виборів ректора НУК ім. Адмірала Макарова

15 марта 2018

Миколаївська ОДА заявила, що міськрада отримає землі геріатричного пансіонату під нове кладовище, якщо віддасть гектари під автонакопичувач АМПУ

07 марта 2018

У ВМС України заявили про співробітництво з Миколаївським суднозаводом у будівництві бойового флоту

Одесса
06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

Херсон
01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень