Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Вецкаганс - портовикам: "Треба частіше зустрічатися".

15 декабря 2017 09:18:39

У порту Чорноморськ провели засідання Ради порту


Днями в  Іллічівській філії ДП «АМПУ» відбулось підсумкове засідання Ради порту. Як повідомляють в Адміністрації морпортів України, у заході взяли участь керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс, радник керівника АМПУ Геннадій Скворцов, начальник Адміністрації Іллічівського морського порту Вячеслав Волошин, представники мерії м. Чорноморськ та портових операторів, профспілкові лідери.

Нарада почалася з передачі повноважень Голови Ради порту  від Геннадія Скворцова начальнику Іллічівської філії ДП «АМПУ» Вячеславу Волошину.

Керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс побажав новому Голові Ради порту максимально сприяти розвитку порту і портової інфраструктури.

«Вважаю, що у порта Чорноморськ хороші перспективи. За підсумками 11 місяців цього року Чорноморськ посів друге місце за темпами приросту вантажообігу серед українських портів. Ми й надалі сприятимемо розвитку всіх філій, щоб у розрізі того вантажообігу, який існує, і того вантажопотоку, який ми можемо залучити, неухильно рухатися вперед», — зазначив Райвіс Вецкаганс.

Крім того, підводячи підсумки 2017 року, керівник АМПУ зазначив, що найвагоміші результати АМПУ досягнула у напрямку днопоглиблення – всього по портах було вилучено майже 7 млн куб. м. ґрунту, що більше ніж у 1,5 рази перевищує показники минулого періоду. У наступному році цю роботу буде продовжено, у тому числі й у морському порту Чорноморськ.

У ході засідання учасники також розглянули питання реалізації проектів і заходів, передбачених Планом розвитку морського порту Чорноморськ, обговорили поточний стан і перспективи розвитку внутрішньої акваторії 1-го і 2-го ковша Сухого лиману, а також залізничної та автодорожньої інфраструктури порту й прилеглих територій.

За словами заступника начальника Іллічівської філії АМПУ з розвитку портової інфраструктури Сергія Філатова, питання розвитку автомобільної та залізничної інфраструктури є одним з найбільш важливих.

«Нарощування виробничих потужностей неминуче призведе до ускладнення транспортного руху на під'їздах до порту. Тому особливо актуальним як для порту, так і для міста стає питання розвитку під'їзних автодоріг з будівництвом зручних розв'язок і внутрішньопортової автомобільної інфраструктури, а також розвиток залізничної станції «Чорноморськ-Порт», – зазначив Сергій Філатов.

Зі свого боку, представники портових операторів підтримали необхідність розвитку транспортної інфраструктури й додали, що на сьогоднішній день їм вкрай не вистачає тепловозів й вагових комплексів.

Райвіс Вецкаганс акцентував увагу на тому, що для АМПУ вкрай важливо стратегічне планування, тому для успішної та комплексної реалізації всіх необхідних інвестиційних проектів має бути розроблений Генеральний план розвитку порту «Чорноморськ», на прикладі аналогічного проекту Генерального плану у  порту «Южний».

Вячеслав Волошин зауважив, що подальша реалізація інвестиційних проектів неможлива також без модернізації та оптимізації систем енергопостачання порту. Тому сьогодні на підприємстві ведеться робота, спрямована на загальне збільшення енергопотужності порту, впроваджуються ефективні енергозберігаючі технології.

Крім того, Голова Ради порту Вячеслав Волошин зробив акцент на необхідності узгодженої взаємодії всіх портових операторів при розробці та реалізації інвестиційних проектів в порту.

«Ми націлені на розвиток портів, у тому числі в рамках проектів державно-приватного партнерства. Але чим більше акумулюється проблемних питань – тим частіше треба збиратися і спільно визначати шляхи їх вирішення. Такий конструктивний діалог дозволяє забезпечити всім суб'єктам господарської діяльності рівні умови для роботи в порту і сприяє ефективній роботі», – підкреслив на завершення керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Просмотров: 369

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
19 января 2018

В окупований Крим поставили генератори німецької МАN замість фінської Wärtsilä - ЗМІ

16 января 2018

Фінська Wärtsilä відмовилася постачати генератори кримській судноверфі «Залив» через санкції

12 января 2018

Російський корабель, "підбитий" судном з українським екіпажем, ремонтуватимуть в окупованому Севастополі

12 января 2018

Суднозавод «Море» в окупованому Криму перетворили на акціонерне товариство

Николаев
19 января 2018

Миколаївський порт в минулому році збільшив вантажообіг на 5%

18 января 2018

У Миколаєві будують плани як з'єднати «Евері» і «Бунге» 3-кілометровим олієпроводом

16 января 2018

Миколаївський порт віддав "прокладці" 380 мільйонний тендер на будівництво причалу - ЗМІ

16 января 2018

У Миколаєві оштрафували підприємство за порушення в проекті реконструкції критого складу в спецпорту «Ольвія»

Одесса
22 января 2018

В порту Одеси прикордонники затримали озброєних молодиків. Ті кажуть, що "загралися"

21 января 2018

В Одесі затримали директора крюінгового агентства, який вимагав хабарі за працевлаштування

19 января 2018

Одеський порт знизить прибуток удвічі через "прокладку" - ЗМІ

16 января 2018

Одеський МТП хочуть приєднати до АМПУ

Херсон
12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку