Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

АМПУ вирішив довірити охорону Одеського порту приватній структурі: охоронці готують акції протесту

12 января 2018 11:53:36

В Одеському порту спалахнув трудовий конфлікт.


В Одеському порту спалахнув трудовий конфлікт. Адміністрація морпортів України маэ намір розформувати відомчий загін охорони і замовити відповідні послуги приватній фірмі. Співробітники загону через свій профспілковий комітет готують акції протесту.

Тендер з вибору організації, яка займеться охороною Одеського, Чорноморського і Ізмаїльського портів, був оголошений ще в кінці листопада. Аукціон відбудеться в січні 2018 року. На охорону трьох гаваней АМПУ хоче витратити не більше 103 млн 590 млн грн.

«Започаткована «реформа» невідворотно призведе до звільнення понад сотні кваліфікованих фахівців з неоціненним досвідом служби в Збройних силах України та правоохоронних органах, які цілодобово, в будь-яких погодних умовах самовіддано виконують завдання щодо забезпечення пропускного режиму на підприємстві та контролю за переміщенням торгово-матеріальних цінностей в пунктах пропуску через державний кордон України», - наголошується в заяві профспілкового комітету загону охорони морського порту.

Одним з аргументів на користь приватника є можлива економія - в основному за рахунок скорочення фонду заробітної плати: в умовах тендеру вказується, що кваліфікація охоронців повинна бути не нижче третього розряду. Це мінімальна зарплата за єдиною тарифною сіткою - зараз охоронці порту отримують набагато більше.

«Замінюючи кваліфікованих контролерів на низькооплачуваних, випадкових людей без спеціальної підготовки, навичок роботи з технічними засобами, знань великої кількості форм документів і, в той же час, покладаючи на них контроль за переміщенням через пункти пропуску вантажів і ТМЦ на сотні мільйонів доларів, Адміністрація створює грунт для посилення корупції, зростання контрабанди, розгулу криміналу, створення чорних схем, неконтрольованого вивозу вантажів, що згодом призведе до зменшення надходжень до бюджету, створення соціальної апряженності і перетворенню території портів в сіру зону з витікаючими звідси наслідками », - заявляють в загоні.

Вони наполягають на тому, що охорону стратегічних підприємств України повинна забезпечувати виключно державна, перевірена роками служба.

Охоронців підтримали інші профспілкові комітети порту. 12 грудня біля будівлі АМПУ на Ланжеронівській відбудеться попереджувальна акція протесту.

Просмотров: 449

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

Николаев
15 марта 2018

В будівлі мерії питання про виділення землі для АМПУ закрите - в.о. міського голови

15 марта 2018

Відбувся перший тур виборів ректора НУК ім. Адмірала Макарова

15 марта 2018

Миколаївська ОДА заявила, що міськрада отримає землі геріатричного пансіонату під нове кладовище, якщо віддасть гектари під автонакопичувач АМПУ

07 марта 2018

У ВМС України заявили про співробітництво з Миколаївським суднозаводом у будівництві бойового флоту

Одесса
06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

Херсон
01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень