Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Одеський МТП хочуть приєднати до АМПУ

16 января 2018 15:38:20

У Мінінфраструктури буде розглядатися питання про об'єднання ДП "Одеський морський торговельний порт" з Одеською філією АМПУ - розповів Райвіс Вецкаганс


В. о. керівника Адміністрації морських портів України (АМПУ) Райвис Вецкаганс заявив, що в Мінінфраструктури буде розглядатися питання об'єднання ДП "Одеський морський торговельний порт" з філією АМПУ в Одесі.

За йогословами наприкінці 2017 року відбулася рада порту "Одеса", де розглядалося питання об'єднання ДП" Одеський морський торговельний порт "з філією АМПУ в Одесі. 

"Справа в тому, що на сьогоднішній день у нас існують дві державні стивідорні компанії, - в Миколаєві та Одесі - що не перевалюють вантажі. у Миколаєві діяльність з перевалки почали, а що стосується Одеси, то ДП "Одеський морський торговельний порт" не займається перевалкою. Так склалося історично, оскільки все стивідори орендують у ДП інфраструктуру, орендують крани і займаю ся перевалкою. Пропозиція АМПУ в Мінінфраструктури було прийняти рішення про об'єднання ДП "Одеський морський торговельний порт" з одеською філією АМПУ. Наскільки мені відомо, Рада Одеського порту підтримав таку ініціативу, і надалі це питання буде розглядатися в Мінінфраструктури ", - повідомив Вецкаганс.

Він пояснив, що ДП "Одеський морський торговельний порт» не перевалює вантажі, тому як багато років тому прийняв рішення залучити інвесторів, здати в оренду свої площі і почати спільну діяльність.

"Еволюційно це дійшло до тієї ситуації, коли МТП" Одеса »не перевалює вантажі. Найбільша дохідна частина МТП - це буксирний бізнес, але і в цьому є певні нюанси, тому як в Одесі працюють приватні буксирні компанії. Я бачу один з варіантів подальшого реформування - приєднати ДП "МТП" Одеса "до нашого філії, грунтуючись на функції обслуговування стратегічної інфраструктури - причали, наземна інфраструктура", - зазначив керівник АМПУ.

Вецкаганс розповів, що на сьогоднішній день ДП "МТП" Одеса "в списку неприватизованих підприємств, хоча міністр інфраструктури Володимир Омелян кілька разів піднімав це питання про необхідність приватизації всіх державних стивидоров і вивести їх з неприватизованих активів.

"Але ситуація в тому, що, якщо ми розглядає окремо Одесу, не має сенсу приватизувати підприємство, яке не займається перевалкою. Ми зі свого боку підтримуємо приватизацію маленьких і середніх державних стивидоров. На сьогоднішній день, якщо подивитися статистику, частка державних стивидоров знижується і становить близько 26%, а зниження склало близько 12% в порівнянні з 2016 роком. Вважаю, що уряд повинен підтримати міністра в напрямку приватизації, у вигляді концесійних проектів маленьких і середніх Стіві Орів ", - резюмував Вецкаганс.

за матеріалами Дело

Просмотров: 675

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

16 мая 2018

Окупанти в Криму порушили справу проти капітана українського риболовецького судна

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін