Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Кабмін затвердив проекти розвитку морського порту Чорноморськ на 2 мільйярди - АМПУ

05 февраля 2018 15:54:52

Зокрема, передбачається здійснити реконструкцію операційної акваторії порту та днопоглиблення


31 січня 2018 року на засіданні Кабінету міністрів України було затверджено проекти розвитку морського порту Чорноморськ на загальну суму близько 2 млрд грн, згідно з якими передбачається провести реконструкцію операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману зі збільшенням глибини до 15 метрів, а також реконструкцію гідротехнічної частини причалів № 7–8 з доведенням глибин біля причальної лінії до 15 метрів, з подальшою перспективою можливості доведення глибин до 16 метрів.

Як розповіли в Адміністрації морських портів України, зокрема, в рамках затвердженої суми, прийнято ТЕО проекту з реконструкції гідротехнічної частини причалу № 2.Зараз Іллічівська філія АМПУ проводить процедуру закупівлі послуг з розробки проектно-кошторисної документації стадії «Проект» та проектної документації стадії «Р» (Робоча документація) для здійснення реконструкції причалу № 2 вже в 2019 році.

«Чорноморський порт демонструє стабільний приріст вантажообігу. Для збереження цієї тенденції АМПУ раніше підписала меморандуми про співпрацю з агрохолдингом «Кернел» і портовим оператором «Рісоіл Термінал». Згідно домовленостей з бізнесом, АМПУ збільшує глибини і модернізує причали, щоб інфраструктура порту була готова прийняти зростаючий вантажопотік, забезпечити який гарантують наші партнери. Затвердження проектів розвитку порту Чорноморськ є продовженням нашої послідовної роботи в цьому напрямку і дає нам можливість приступити до їх реалізації вже найближчим часом»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Нагадаємо, 14 листопада 2017 року АМПУ оголосила процедуру відкритих торгів в системі Prozorro на закупівлю робіт з днопоглиблення в морському порту Чорноморськ в рамках проектів по реконструкції операційної акваторії 1-го ковша Сухого лімана і реконструкції гідротехнічної частини причалів № 7–8. Переможця визначать уже в лютому, і після укладення договору в порту почнуться роботи з днопоглиблення.

«Реалізація цих масштабних проектів розвитку значно підвищить конкурентоспроможність акваторії і сприятиме залученню інвестицій в портову інфраструктуру. В результаті отримаємо будівництво сучасних перевантажувальних терміналів і комплексів, зростання показників вантажообігу, нові робочі місця, і, як наслідок, збільшення доходів і бюджетних відрахувань», — підкреслив начальник Адміністрації Іллічівського морського порту Вячеслав Волошин.

Просмотров: 339

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

16 мая 2018

Окупанти в Криму порушили справу проти капітана українського риболовецького судна

04 мая 2018

Окупанти переносять строки запуску вантажного транспорту по Керченському мосту

Николаев
23 мая 2018

Миколаївська ОДА підписала меморандум зі стивідорною компанією «Ольвія» та бельгійсько-голландським портом «North Sea Port»

16 мая 2018

Справу екс-першого заступника директора морпорту «Октябрьск» передано до суду

10 мая 2018

У Миколаєві помер суднобудівник, екс-керівник двох суднозаводів Ігор Овдієнко

04 мая 2018

Голова Нацполіції прокоментував обшуки на "Ніка-Тері"

Одесса
18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

03 мая 2018

Голова Одеської ОДА хоче переконати порти не приймати зерновози з перевантаженням для збереження доріг

18 апреля 2018

Одеський порт з початку року скоротив перевалку вантажів на 7,6%

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін