Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Кабмін затвердив проекти розвитку морського порту Чорноморськ на 2 мільйярди - АМПУ

05 февраля 2018 15:54:52

Зокрема, передбачається здійснити реконструкцію операційної акваторії порту та днопоглиблення


31 січня 2018 року на засіданні Кабінету міністрів України було затверджено проекти розвитку морського порту Чорноморськ на загальну суму близько 2 млрд грн, згідно з якими передбачається провести реконструкцію операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману зі збільшенням глибини до 15 метрів, а також реконструкцію гідротехнічної частини причалів № 7–8 з доведенням глибин біля причальної лінії до 15 метрів, з подальшою перспективою можливості доведення глибин до 16 метрів.

Як розповіли в Адміністрації морських портів України, зокрема, в рамках затвердженої суми, прийнято ТЕО проекту з реконструкції гідротехнічної частини причалу № 2.Зараз Іллічівська філія АМПУ проводить процедуру закупівлі послуг з розробки проектно-кошторисної документації стадії «Проект» та проектної документації стадії «Р» (Робоча документація) для здійснення реконструкції причалу № 2 вже в 2019 році.

«Чорноморський порт демонструє стабільний приріст вантажообігу. Для збереження цієї тенденції АМПУ раніше підписала меморандуми про співпрацю з агрохолдингом «Кернел» і портовим оператором «Рісоіл Термінал». Згідно домовленостей з бізнесом, АМПУ збільшує глибини і модернізує причали, щоб інфраструктура порту була готова прийняти зростаючий вантажопотік, забезпечити який гарантують наші партнери. Затвердження проектів розвитку порту Чорноморськ є продовженням нашої послідовної роботи в цьому напрямку і дає нам можливість приступити до їх реалізації вже найближчим часом»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Нагадаємо, 14 листопада 2017 року АМПУ оголосила процедуру відкритих торгів в системі Prozorro на закупівлю робіт з днопоглиблення в морському порту Чорноморськ в рамках проектів по реконструкції операційної акваторії 1-го ковша Сухого лімана і реконструкції гідротехнічної частини причалів № 7–8. Переможця визначать уже в лютому, і після укладення договору в порту почнуться роботи з днопоглиблення.

«Реалізація цих масштабних проектів розвитку значно підвищить конкурентоспроможність акваторії і сприятиме залученню інвестицій в портову інфраструктуру. В результаті отримаємо будівництво сучасних перевантажувальних терміналів і комплексів, зростання показників вантажообігу, нові робочі місця, і, як наслідок, збільшення доходів і бюджетних відрахувань», — підкреслив начальник Адміністрації Іллічівського морського порту Вячеслав Волошин.

Просмотров: 221

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

05 февраля 2018

Спіймана на обробці судна-порушника компанія "Авліта" в окупованому Криму взялася ховати свої розпізнавальні знаки- журналістське розслідування

Николаев
16 февраля 2018

Працівники НСЗ знову звернулися до Предизента з проханням вирішити проблему з невиплатою зарплат.

13 февраля 2018

НАБУ намагається розірвати угоду миколаївських портовиків на сімсот мільйонів

31 января 2018

СБУ підозрює в розкраданні коштів екс-керівника порту "Ольвія"

29 января 2018

На Миколаївській верфi SMG похвалилися ремонтом одразу п'яти суден

Одесса
09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

29 января 2018

Детективи НАБУ проводять обшуки в ДП «АМПУ» в Одесі - ЗМІ

22 января 2018

В порту Одеси прикордонники затримали озброєних молодиків. Ті кажуть, що "загралися"

Херсон
29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику