Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Компанія "Техагро" хоче збудувати три термінали в порту "Южний"

01 июня 2018 12:21:28

На реалізацію проектів з урахуванням облаштування ділянки, яким володіє компанія, і підведення необхідної інфраструктури потрібно 198 млн доларів.


Компанія "Техагро" планує побудувати в морському порту Південний (Одеська область) три термінали - контейнерний, зерновий і для сипучих і генеральних вантажів. 

На реалізацію проектів з урахуванням облаштування ділянки, яким володіє компанія, і підведення необхідної інфраструктури потрібно 198 млн доларів. 

Про це в ході Ukrainian Ports Forum 2018 повідомив директор ТОВ "Техагро" В'ячеслав Бояльскій.

Він розповів, що компанія володіє ділянкою площею 82 гектара біля входу в акваторію порту Південний, який планує розвивати. Причальний фронт ділянки - 280 погонних метрів, глибина в цьому районі складе 17 метрів і буде можливість приймати судна вантажопідйомністю 150-170 тис. nонн. Бояльскій повідомив, що у компанії вже є відведення земель водного фонду.

Спершу до ділянки підведуть окрему лінію електропередачі від Аджалик підстанції довжиною 18 кілометрів, водопостачання та залізницю.

"За кошторисно-фінансовим попереднім розрахунком - 198 млн доларів вкладень. Перше, що ми тягнемо, - залізницю плюс електрика і вода. На це у нас піде 6,2 млн доларів і ми плануємо ці роботи зробити в 2019 році для того, щоб забезпечити інженерними мережами саме саму площадку ", - розповів Бояльскій.

Першим планується почати будувати в 2020 році зерновий термінал і здати його в експлуатацію в 2021 році. За попередніми даними, на початковому етапі розвитку він зможе перевалювати 4,5 млн тонн на рік, в тому числі 400 тис. тонн борошна і 200 тис. тонн олії.

Бояльскій зазначив, що об'єкт може стати терміналом накопичення зернових вантажів для відправки на експорт, коли з річок України сюди будуть заходити невеликі баржі по 1-2-3 тис. тонн, з яких зерно будуть вантажити на великі морські судна.

Контейнерний термінал, який планує будувати "Техагро", буде мати пропускну здатність 2 млн тонн і займе площу 22 гектари. У ньому планується реалізувати сучасні технології логістики. "Ми хочемо застосувати метод нідерландський, що ми ці контейнера не збираємося вивозити машинами або подавати туди прямо в порт залізницею, а прямо по заздалегідь розташованим кабелям платформи повинні йти в місце, яке призначене", - розповів Бояльскій. Це дозволить зменшити трудовитрати при операціях з контейнерами.

На терміналі для сипучих і генеральних вантажів планується перевалювати 2-2,5 млн тонн вантажів на рік. Це може бути вугілля, який Україна імпортує, або вантажі експортного спрямування - окатиші, руда, можливо щебінь, пісок і т.д.

"Що цікаво, якщо ми будемо розвантажувати на експорт допустимо, окатиші, руду, пісок, щебінь тощо, то дуже зручно, не знаю, ми зіткнулися з цим, у нас станція буде на позначці 42 метри над рівнем моря. Ми хочемо зробити і запроектували вже два тунелі, критих, і таким чином транспортерами прямо можна подавати в трюми судів вагони з сипучими вантажами, не підводячи пил. Це дуже важливо ", - сказав директор" Техагро ".

Бояльскій також зазначив, що оскільки ділянка "Техагро" знаходиться біля входу в акваторію порту і цю територію небезпечно перевантажувати судами, планується приділити увагу розвитку тилових зон.

за матеріалами ЦТС

Просмотров: 229

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
01 июня 2018

ФСБ продовжує затримувати судна, що йдуть з українських портів,а влада мовчить - експерт

22 мая 2018

Держагентство рибного господарства України передало Росії кримські квоти на вилов риби - активісти

22 мая 2018

ФАС окупантів оштрафувала "Кримські порти майже на 800 тисяч рублів

16 мая 2018

Окупанти в Криму порушили справу проти капітана українського риболовецького судна

Николаев
06 июня 2018

Держприкордонслужба та капітан російського судна, що стоїть в Миколаєві, заперечують заходи в окупований Крим

05 июня 2018

В акваторії Миколаївського порту кілька днів стоїть російське судно

01 июня 2018

"Нібулон" ввів в експлуатацію новий елеваторний комплекс у Миколаєві

25 мая 2018

У держбюджеті не знайшлося коштів на будівництво корвета в Миколаєві

Одесса
01 июня 2018

Одеська ОДА хоче створити ВЕЗ в порту Рені

01 июня 2018

В порту Одеси працюватиме власна диспетчерська залізнична компанія

18 мая 2018

Відновлюється будівництво терміналу на Карантинному молу Одеського порту

04 мая 2018

АМПУ проведе днопоглиблення в Одеському порту

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін