Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Миколаївська ОДА заявила про ініціювання технічного аудиту активів Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61-го комунара

21 сентября 2017 17:20:10

Після того, як працівники заводу не дочекалися зорзумілої відповіді від очільників ОДА та тимчасово перекрили магістральну трасу, в ОДА розповіли, як намагалися вирішити проблему місяць тому


Як повідомили в ОДА, за підсумком зустрічі Олексія Савченка та керівника ДК «Укроборонпром» Романа Романова з трудовим колективом Суднобудівного заводу імені 61-го комунара, місяць тому, «Укроборонпром»,  у день зустрічі направив до Кабміну проект  розпорядження, в якому Міністерству оборони України запропоновано взяти на облік крейсер «Україна» і сплатити борги за його утримання – близько 60 млн грн. 

Це, в свою чергу, мало дозволити вирішити питання з погашенням заборгованості по заробітній платі перед трудовим колективом підприємства. 

Наразі даний лист знаходиться на розгляді у відповідних структурах і проходить всі передбачені законом процедури - відзначають в ОДА.

Також головою Миколаївської ОДА  ще  23 серпня було видане розпорядження «Про створення території, найбільш привабливої для залучення інвестицій на базі ДП «Суднобудівний завод ім. 61-го комунара». А 30 серпня - розпорядження про утворення робочої групи з  метою вирішення проблемних питань та визначення напрямів підвищення ефективності роботи заводу ім. 61-го комунара, створення території, найбільш привабливої для залучення інвестицій на базі ДП «Суднобудівний завод ім. 61-го комунара». 

До складу робочої групи увійшли керівники структурних підрозділів ОДА, представники профспілки, керівництво і головний інженер заводу ім. 61-го комунара, представники ДК «Укроборонпром», фіскальної служби Миколаївської області, регіонального відділення Фонду держмайна та ін.

Як наголошують в облдержадміністрації, завод є режимним підприємством. Тому, щоб робоча група розпочала свою роботу, зокрема приступила до проведення технічного аудиту активів заводу, необхідне погодження з боку ДК «Укроборонпром» доступу спеціалістів на його територію. 11 вересня відповідне звернення було направлено на адресу генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова.

Нагадаємо, 21 серпня черговий мітинг працівників заводу 61 комунара вилився у перекриття магістральної дороги. Ситуацію вдалося тимчасово владнати міському голові Олександру Сєнкевичу, який запросив заводчан на спільне засідання робочої групи.

Просмотров: 441

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
20 марта 2018

Суховантаж Berg повторно затонув біля окупованої Феодосії

05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

Николаев
05 апреля 2018

Затриманий на хабарі екс-керівник НСЗ Петров оскаржує свій арешт

03 апреля 2018

На заводі Новинського ремонтують земснаряд, що здійснював днопоглиблення в порту Южний

26 марта 2018

Миколаївський порт за два місяці збільшив перевалку вантажів на 5,9%

26 марта 2018

СБУ затримала на хабарі екс-керівника МСЗ

Одесса
18 апреля 2018

Одеський порт з початку року скоротив перевалку вантажів на 7,6%

28 марта 2018

Під Одесою блокували "невідомо чий" танкер, що ходив в Росію: моряки скаржаться, що не можуть зійти на берег

06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

Херсон
20 марта 2018

Укладено договір на проведення днопоглиблення в порту Херсон

01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін