Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

АСРЗ планує відремонтувати єдиний український криголам до кінця листопада

08 ноября 2017 14:18:52

За 42 дні, відведених на докування, судноремонтникам належить виконати понад 100 ремонтних операцій.


Перед початком льодової кампанії 2017- 2018 років, навігаційний ремонт на Азовському судноремонтному заводі (АСРЗ, Маріуполь) проходить дизель-електричний криголам балтійського типу «Капітан Білоусов» потужністю в 10500 кінських сил.

Названий на честь Михайла Прокоповича Бєлоусова, криголам був побудований в 1953 році на Гельсінкської верфі «Wärtsilä» (Вяртсиля), і завдяки старанням азовських корабелів, досі успішно водить каравани суден в Азовському морі.

Як розповіли в прес-службі АСРЗ, 7 жовтня судно було піднято в док. За 42 дні, відведених на докування, судноремонтникам належить виконати великий обсяг робіт систем життєзабезпечення судна - всього понад 100 ремонтних операцій.

Так, за попередньою заявою власника, планувався ремонт рульового і гребного пристроїв лівого борту, ремонт корпусних конструкцій в форпіка, а також великий обсяг по очищенню і забарвленням корпусу і форпіка.

Після дефектації, була виявлена ​​необхідність заміни металоконструкцій поперечної системи набору в форпіка: шпангоутів, бімсів, флор і книць.

За інформацією інженера групи виконання робіт Департаменту судноремонту АСРЗ Віктора Кравцова, за час з початку ремонту, фахівцями департаменту судноремонту АСРЗ закінчене розбирання лівого кормового гребного пристрою, виконані виміри робочих шийок гребного валу, посадочних місць дейдвудних підшипників, на підставі яких були складені креслення і передані замовнику для виготовлення нових дейдвудних підшипників - внутрішнього і зовнішнього. Попередньо була проведена закупівля і поставка інших, необхідних для ремонту, матеріалів.

В даний момент гребний пристрій вже зібрано в повному обсязі. Підшипники запресовані на штатне місце. Триває процес центрування валопровода в цілому: послідовно від гребного валу до приводного двигуна.

Тривають трудомісткі операції з багатотонними деталями рульового пристрою криголама. Після розбирання і дефектації, відновлені геометричних розміри робочих шийок баллера керма судна за допомогою наплавлення електрозварюванням. Позаду і механічна обробка баллера, і трудомістка процедура підгонки сполучаються поверхонь і отворів баллера і пера керма.

Паралельно завершується великий ремонт донно-забірної арматури: всього відремонтовано 27 одиниць, дві з яких відновлювальним ремонтом.

Термін закінчення ремонту судна - 30 листопада, але, як стверджують на заводі, вже  виконано близько 75% із запланованого обсягу робіт.

Просмотров: 284

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

Николаев
15 марта 2018

В будівлі мерії питання про виділення землі для АМПУ закрите - в.о. міського голови

15 марта 2018

Відбувся перший тур виборів ректора НУК ім. Адмірала Макарова

15 марта 2018

Миколаївська ОДА заявила, що міськрада отримає землі геріатричного пансіонату під нове кладовище, якщо віддасть гектари під автонакопичувач АМПУ

07 марта 2018

У ВМС України заявили про співробітництво з Миколаївським суднозаводом у будівництві бойового флоту

Одесса
06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

Херсон
01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень