Погода в інших містах

НОВОСТИ

Версия для печати

Російські окупанти зупинили судноплавство в Керченській протоці

09 августа 2017 14:09:01

Причини зупинки руху суден - морські операції при будівництві т. зв. Керченського мосту


Рух суден в Керченській протоці, що з'єднує Російську федерацію з окупованим нею Кримським півостровом, зупиниться сьогодні 9 серпня. Причинами для такого рішення окупанти називають забезпечення безпеки мореплавства під час проведення морських операцій при будівництві т. зв. Кримського мосту.

 Відповідне розпорядження капітана порту Керч опубліковано на сайті ФГБУ "Адміністрація морських портів Чорного моря", передає ТАСС.

"З метою забезпечення безпеки мореплавства при проведенні морських операцій при будівництві транспортного переходу через Керченську протоку <...> заборонити з 06.00 до 18.00 мск 9 серпня 2017 року плавання всіх кораблів і суден, за винятком кораблів і суден Військово-морського флоту, кораблів і судів федеральних органів безпеки, а також судів, що беруть участь в технологічному процесі будівництва об'єкта "Транспортний перехід через Керченську протоку" <...> в акваторії Керченської протоки ", - йдеться в документі.

При цьому ньому не уточнюється, про які саме морської операції при будівництві транспортного переходу йдеться. В свою чергу у вівторок прес-служба замовника будівництва - ФКУ "Упрдор "Тамань "повідомила, що в окуповану Керч прибула друга плавуча опора, яка входить в плавсистеми, необхідної для зведення арочних прольотів Кримського мосту. Всього в систему входять дві опори, як відзначили в прес-службі ФКУ, найближчим часом "їм треба буде пройти ряд тестових випробувань".

Після завершення всіх підготовчих робіт арочні прольоти мають бути по черзі перевезені і змонтовані за допомогою плавсистеми в проектне положення - спочатку по залізничній частині, потім по автодорожній. Морська операція з перевезення та встановлення судноплавних арок мосту запланована на серпень- вересень 2017 року.

Раніше повідомлялося, що технологічні операції з перевезення та встановлення арок будуть проходити тільки у відведені для цього календарні вікна. У ці дні російські окупанти обіцяють суднам безперешкодний прохід через Керч-Єнікальський канал, але з дозволу капітана морського порту Керч. За добу до початку перевезення арок будівельники мають повідомити про це капітану порту, після чого він призупинить рух на фарватері - причому протягом одного тимчасового вікна обмеження не можуть перевищувати 72 год.

Просмотров: 409

Автор: koval

Похожие новости

РУБРИКАЦИЯ

Крым
05 марта 2018

Суховантаж окупантів зіткнувся з кримським сейнером в Керченській протоці

14 февраля 2018

Будівельники Керченського моста не змогли зістикувати металеві прольоти

13 февраля 2018

"Це економічна блокада українських портів": оприлюднено фото зведених окупантами арок керченського мосту

13 февраля 2018

Уряд РФ доручить Росгвардії затримання суден в районі Керченського мосту

Николаев
15 марта 2018

В будівлі мерії питання про виділення землі для АМПУ закрите - в.о. міського голови

15 марта 2018

Відбувся перший тур виборів ректора НУК ім. Адмірала Макарова

15 марта 2018

Миколаївська ОДА заявила, що міськрада отримає землі геріатричного пансіонату під нове кладовище, якщо віддасть гектари під автонакопичувач АМПУ

07 марта 2018

У ВМС України заявили про співробітництво з Миколаївським суднозаводом у будівництві бойового флоту

Одесса
06 марта 2018

Одеський порт збільшив річний фінансовий результат на 18%

06 марта 2018

Рішення MAERSK припинити судозаходи не пов'язане з умовами роботи в Одеському порту - адміністрація

09 февраля 2018

Рада Одеського порту готує звернення у зв'язку з затримками суден

29 января 2018

В АМПУ підвердили, що сьогоднішній обшук пов'язаний з підозрою у змові екс-керівництва в інтересах ТОВ „Техморгідрострой“

Херсон
01 марта 2018

Херсонський порт віддасть в оренду "приватникам" оздоровчий табір "Фрегат"

29 января 2018

Херсонський порт оголосив льодову кампанію

24 января 2018

Херсонський порт очолив Олександр Сухін

12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень