Погода в інших містах

РУБРИКАЦИЯ

Крым
19 января 2018

В окупований Крим поставили генератори німецької МАN замість фінської Wärtsilä - ЗМІ

16 января 2018

Фінська Wärtsilä відмовилася постачати генератори кримській судноверфі «Залив» через санкції

12 января 2018

Російський корабель, "підбитий" судном з українським екіпажем, ремонтуватимуть в окупованому Севастополі

12 января 2018

Суднозавод «Море» в окупованому Криму перетворили на акціонерне товариство

Николаев
19 января 2018

Миколаївський порт в минулому році збільшив вантажообіг на 5%

18 января 2018

У Миколаєві будують плани як з'єднати «Евері» і «Бунге» 3-кілометровим олієпроводом

16 января 2018

Миколаївський порт віддав "прокладці" 380 мільйонний тендер на будівництво причалу - ЗМІ

16 января 2018

У Миколаєві оштрафували підприємство за порушення в проекті реконструкції критого складу в спецпорту «Ольвія»

Одесса
19 января 2018

Одеський порт знизить прибуток удвічі через "прокладку" - ЗМІ

16 января 2018

Одеський МТП хочуть приєднати до АМПУ

12 января 2018

АМПУ вирішив довірити охорону Одеського порту приватній структурі: охоронці готують акції протесту

09 января 2018

В Одеському порту пришвартувався американський есмінець

Херсон
12 января 2018

Херсонський морпорт знову найняв киянина для захисту своїх інтересів в МІУ і заплатить йому 105,6 тисяч гривень

03 ноября 2017

"Паллада" урочисто передала новозбудований плавучий док замовнику

24 октября 2017

Єгиптянину заборонили в'їзд до України через незаконне відвідування Криму

23 октября 2017

Херсонська "Паллада" успішно завершила випробування композитного доку

Нормативные документы

Про затвердження Порядку визначення переліку та ввезення обладнання, а також комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться промисловими підприємствами на митну територію України без стягненн

21 апреля 2009 15:19:57

ПОСТАНОВА КМУ


Відповідно до пункту 1 розділу 1 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості», Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити Порядок визначення переліку та ввезення обладнання, а також комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться промисловими підприємствами на митну територію України без стягнення ввізного мита.

2. Ця постанова набуває чинності з дня опублікування.

Прем’єр-міністр України Ю. ТИМОШЕНКО


ЗАТВЕРДЖЕНО

Постановою Кабінету Міністрів України

від «___» _______2009 р. № ____

Порядок

визначення переліку та ввезення обладнання, а також комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться промисловими підприємствами на митну територію України без стягнення ввізного мита

Цей Порядок розроблено в забезпечення виконання положень пункту 1 розділу 1 та пункту 2 розділу 5 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості» з метою створення умов підприємствам вітчизняної промисловості для підвищення конкурентоспроможності та збільшення експортного потенціалу в умовах економічної кризи.

Порядок встановлює процедуру ввезення на митну територію України обладнання та комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться промисловими підприємствами (або їх інвесторами) без стягнення ввізного мита.

При цьому, до комплектуючих виробів відносяться і запасні частини до обладнання (що імпортується, або було імпортоване раніше), які ввозяться в Україну для заміни на цьому обладнанні зношених фрагментів.

1. Визначення та затвердження переліку підприємств та обладнання

1.1. Перелік підприємств та обладнання і комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та передбачаються до ввезення промисловими підприємствами на митну територію України без стягнення ввізного мита, за дорученням Кабінету Міністрів України визначається Міністерством промислової політики України за пропозиціями підприємств у тижневий термін після подання цих пропозицій.

1.2. Підприємства вносять до Міністерства промислової політики України пропозиції, подаючи такий пакет документів:

1) лист – звернення про включення до переліків підприємств та обладнання;

2) перелік обладнання та комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться промисловими підприємствами на митну територію України, із зазначенням коду згідно УКТ ЗЕД на рівні шести знаків коду та найменування обладнання та комплектуючих виробів до нього (форма Додатку 1);

3) засвідчені в установленому порядку копії установчих документів та свідоцтва про державну реєстрацію підприємства-імпортера;

4) засвідчені в установленому порядку копії документів про наявність у розпорядженні підприємства-імпортера власних або орендованих виробничих приміщень чи обладнання; в разі, якщо нове виробництво планується розмістити на додатковій території – документів про право на користування земельними ділянками (приміщеннями), призначеними для розміщення такого виробництва.

1.3. Опрацювання та узагальнення пропозицій промислових підприємств, а також моніторинг виконання даного Порядку здійснює Робоча група, утворена у Міністерстві промислової політики України у складі спеціалістів галузевих департаментів та галузевих асоціацій. Робочу групу очолює профільний Заступник міністра.

1.4. Зазначений Перелік затверджується Міністром промислової політики України за погодженням з Державною митною службою України (форма Додатку 2) та у триденний термін надається Державній митній службі України та підприємству-заявнику для використання в роботі.

1.5. Протягом усього терміну дії закону України до затвердженого переліку підприємств та обладнання можуть вноситись зміни та доповнення, що розробляються і затверджуються у тому ж порядку.

2. Митне оформлення товарів

2.1. Державна митна служба України в оперативному порядку надсилає затверджений Міністерством промислової політики України перелік підприємств і обладнання (змін та доповнень до нього) митницям для керівництва в роботі під час митного оформлення відповідних товарів.

2.2. Органи митної служби здійснюють розмитнення ввезеного на митну територію України обладнання та комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД згідно з переліком без стягнення ввізного мита.

3. Звітування, відповідальність та контроль за виконанням

3.1. Підприємства, що ввезли обладнання та комплектуючі вироби до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД згідно з переліком без стягнення ввізного мита, несуть повну відповідальність за цільове та ефективне використання ввезеного товару, а також за достовірність наданої інформації згідно з чинним законодавством України і письмово надають Міністерству промислової політики України та Державній митній службі України таку інформацію:

· про факт ввезення товару – до 10 числа наступного місяця по всьому обсягу ввезенного товару за минулий місяць (форма Додатку 3);

· про цільове використання товару – за станом на кінець звітного року або по факту повного введення обладнання в дію (у довільній формі).

3.2. Міністерство промислової політики України має право здійснювати (за визначенням) перевірку промислових підприємств щодо цільового використанням ними ввезеного за даним Порядком обладнання.

3.3. У разі виявлення нецільового використання включених до Переліку обладнання товарів, відповідні органи державної влади у встановленому порядку вживають заходів щодо стягнення несплачених сум ввізного мита в порядку та розмірах передбачених чинним законодавством України. При цьому перерахування належної до сплати суми мита, а також нарахування штрафних санкцій здійснюється з дати ввезення цих товарів (дати товарно-митної декларації) в Україну.

Додаток 1

ПЕРЕЛІК

обладнання та комплектуючих виробів до нього, товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться на митну територію України без стягнення мита з метою __________________________________________________

(оновлення основних фондів, створення нового виробництва, тощо)

(найменування промислового підприємства, код ЄДРПОУ)

Найменування товару

Код УКТ ЗЕД

Орієнтовна вартість
__________

__________

__________

(найменування посади

керівника підприємства)

(підпис)

(прізвище та ініціали)Додаток 2


ПОГОДЖЕНО

Голова Державної митної служби України

_______________

« » 200 р.

ЗАТВЕРДЖУЮ

Міністр промислової політики України

___________

« » 200 р.

ПЕРЕЛІК

промислових підприємств та обладнання і комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться промисловими підприємствами на митну територію України без стягнення ввізного мита

Назва підприємства, код ЄДРПОУ

Найменування товару

Код УКТ ЗЕД

Орієнтовна вартість

_______________________

______________

________________

(Заступник міністра – Голова Робочої групи)

(підпис)

(прізвище та ініціали)


Додаток 3

Інформація

____________________________________________________

(назва підприємства-імпортера, код ЄДРПОУ)

про ввезення обладнання та комплектуючих виробів до нього товарних груп 84, 85 та 90 УКТ ЗЕД, які не виробляються в Україні та ввозяться промисловими підприємствами на митну територію України без стягнення ввізного мита

Найменування товару

Код УКТ ЗЕД

Обсяг

Одиниця виміру

Вартість


_________________

_________

_________

(найменування посади

керівника)

(підпис)

(прізвище та ініціали)

<